Школярам показуватимуть уроки по телевізору

ПОЛТАВА
24.08.2020, 15:48
Школярам показуватимуть уроки по телевізору

У 2020 — 2021 навчальному році збережуть практику теленавчання, оскільки телебачення — найпоширеніший інформаційний канал.

Про це заявив глава Міносвіти Сергій Шкарлет у програмі "Офіційна розмова" на телеканалі "Дім" у середу, 19 серпня.

«У Міністерстві освіти повідомили про наявність ще 74 шкіл, в яких немає інтернету. Їх було 609 приблизно, на початок минулого року, потім — 260. Зараз 74 школи — без інтернету. Але над цією проблемою спільно з Міністерством цифрової трансформації ми теж працюємо», — заявив Шкарлет.

Міністр додав, що відомство працює над тим, щоб охопити набагато більшу аудиторію цих уроків, аж до 11 класу, а також максимально забезпечити школи інтернетом.

Водночас, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив МОН та МОЗ напередодні та після 1 вересня перевірити школи та дитсадки на дотримання безпечних умов навчання в період карантину.

Міністерство охорони здоров’я наполягає на відправленні дітей у школи з 1 вересня. Школи не працюватимуть виключно в тих містах чи районах, де буде встановлений червоний рівень епідемічної небезпеки.

Раніше, Сергій Шкарлет заявляв, що дітей, які не відвідуватимуть дитсадки чи школи через побоювання захворіти на COVID-19, не відраховуватимуть, а до батьків не застосовуватимуть жодних санкцій.

“Ми дуже лояльно ставимося, тому що це є особливий рік, і я думаю, будь-які заборони в цьому випадку не повинні діяти. Враховуючи те, що це право батька і матері – не пускати дитину в разі певної застороги… Ніякі санкції, я думаю, в цьому випадку застосовуватися не будуть”, — наголосив очільник МОН.

Він також додав, що Міністерство освіти підготує відповідний рекомендаційний лист, у якому детально усе пропишуть:

“В цьому році і батьки, і діти мають право вибору. Нам однаково доведеться жити з коронавірусом, однаково доведеться протистояти йому. Найголовніше — бути обережним!”, – наголосив Сергій Шкарлет.
Читайте також:
Художник Сергій Демченко вже 11 років створює скульптури із металобрухту.
23 лютого, 09:17
До виключення вандала з Державного Університету Телекомунікацій.
26.10.2020, 09:42
В Полтаві відбулась перша зустріч клубу «ЯжеМать 24/7».
29.02.2020, 07:35
З 8 години ранку техніка КП "Декоративні культури" облаштовує місце відпочинку для місцевих иліт
15 травня, 09:54
Машина з оператором та журналістом зіткнулась із вантажівкою
13 травня, 15:08