Шлях до припинення війни це рішуче витіснення Україною окупаційних військ, а не переговори

СВІТ
07 квітня, 09:45
Шлях до припинення війни це рішуче витіснення Україною окупаційних військ, а не переговори

НАТО і Європа продовжують постачати в Україну зброю та військову техніку

Офіційні особи заявили CNN, що переговори — не більше, ніж «димова завіса», а шлях до припинення війни — це витіснення Україною окупаційних військ, тому Україні поставлятимуть зброю.

Американські, європейські та українські офіційні особи повідомили CNN, що вони не вірять, що Росія веде переговори з Україною сумлінно і що ці переговори — не більше, ніж «димова завіса».

Як повідомляє CNN, «чиновники також заявили, що не вірять, що Путін відмовився від своєї мети повалити президента України Володимира Зеленського та прозахідний уряд у Києві».

"Хоча зараз Москва може бути зацікавлена ​​у використанні військового тиску для досягнення політичного врегулювання, Росія може перегрупувати сили для додаткових цілей, у тому числі для спроби отримати контроль над ще більшою територією в межах України", - зазначив радник із національної безпеки США Джейк Салліван.

"Офіційні особи заявили, що вони, як і раніше, вважають, що найочевидніший шлях до припинення війни - це рішуче витіснення Україною російських військ, тому члени НАТО і Європа продовжують постачати в країну військову техніку", - підкреслює CNN.

"Є тільки один вихід із війни", - сказав європейський чиновник.

6 квітня голова європейської дипломатії Високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель заявив у Європарламенті, що для завершення війни, яку проти України веде московія, «необхідно продовжувати озброювати Україну».

При цьому, як пише CNN, у Пентагоні заявили, що ідея стримування Сполученими Штатами путіна від вторгнення в Україну «вимагала б залучення американських збройних сил, і це могло б призвести до збройного конфлікту з росією, чого б не радили».

Читайте також:
Опінії
Питання поки без відповідей
27 травня, 10:31
Опінії
Або чому російським фашистам не довелося скористалися досвідом Міхаїла Фрунзе брати Перекоп убрід
26 квітня, 11:52
Опінії
Це видатний успіх ЗСУ, а цей корабель став першим в історії потопленим ракетним крейсером !
14 квітня, 17:05
Світ
Інтернаціональний збрід, сформований Кремлем із неповноцінних представників різних країн світу, поповнився жителями Естонії.
03 квітня, 17:57
Полтава
Черговий ворожий безпілотник, який здійснював розвідку для нанесення ракетних ударів, виявлено на території Полтавщини.
01 квітня, 19:23
Світ
За попередньою інформацією кораблі можуть вести техніку в Україну
17 березня, 11:34