Шмигаль тепер хоче карати за відсутність масок у приміщеннях та транспорті

ПОЛІТИКА
16 червня, 15:26
Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Фото: patrioty.org.ua

Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.

В уряді хочуть посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті під час карантину.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Урядовий портал.

Він закликав керівників областей тримати епідемію під контролем і пояснювати суспільству, що пом’якшення карантину не є його скасуванням.

«Людям треба роз'яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті», – заявив він.

Керівник Кабміну зазначив, що голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб у своїх регіонах не допускати різке зростання кількості хворих на Covid-19.

Шмигаль зазначив, що дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів.

«Поки що ми бачимо незначне, але зростання кількості підтверджених хворих. Для того, щоб не допустити в певний момент експонентного зростання захворілих та перевантаження медичних закладів, треба діяти зараз», – додав прем’єр.

Шмигаль наголосив, що Міністерство охорони здоров’я свою частину обов'язків виконує: «Перераховані кошти, закуповуються всі необхідні медичні засоби для передачі їх в регіони.

Отже, слідуючи за логікою прем'єра, тільки в середині червня уряд передав необхідні кошти на закупівлю індивідуальних засобів захисту, яких критично не вистачало в перші місяці карантину, бо їх сотнями тон вивозили ще в березні 2020 року. За що, звісно, ніхто не поніс відповідальності.

Нагадаємо, Кабмін лише 2 квітня оголосив, що збирається створити фонд для боротьби з коронавірусом, хоча його треба було створити набагато раніше.

В той час, коли уряд виявляв нездатність забезпечити країну необхідними масками, наприклад, виділялися мільйонні кошти на розваги для гомосексуалістів.

До речі, серед останніх ініціатив можновладців, звертають на себе увагу законопроєкти  щодо криміналізації критики ЛГБТ та проєкти, які можуть бути направлені проти членів воєнізованих націоналістичних організацій.

Читайте також:
«Уряд закладає основу для подальшого зростання тіньової економіки».
29 вересня, 19:06
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33