Що буде, коли Путін помре?

СВІТ
27 квітня, 19:52
Що буде, коли Путін помре?
Фото: Google

Певно, на теперішню російську державу чекають непередбачувані часи, адже кремлівський бункерний щур єдине, що об'єднує клаптикову федерацію.

Про неминучість кризи лідерства на московії розмірковує у колонці на шпальтах авторитетного видання "Foreign Affairs" автор книги "Кодекс путінізму" Браян Тейлор.

Відомий американський совєтолог і дослідник російської історії переконаний, воєнна невдача Путіна в Україні показала, наскільки нестабільним є наш східний сусід-агресор.

«Хоча немає підстав вважати, що Владіміру Путіну загрожує ліквідація, а чутки про рак непідтверджені, рано чи пізно він звільнить свою посаду. Це станеться раптово за будь-якого способу. Оскільки Путін послабив усі інституції росії, його відхід призведе до кількох років, якщо не десятиліть турбулентності. Зрозуміло, de jure виконувати обов'язки президента повинен буде прем'єр-міністр, а Державна Дума протягом двох тижнів має призначити вибори. Але de facto російські еліти вже готуються вступити у запекле протиборство за право призначити зручного їм кандидата», – стверджує Браян Тейлор.

Водночас автор бестселера "Кодекс путінізму" додає, що кандидатуру нового російського лідера Москва муситиме узгоджувати перша за все з Пекіном за посередництва країн колективного Заходу.

«На мою думку, Сі Цзіньпін зробить усе, щоби зберегти режим Путіна. Адже його повалення небезпечне для авторитарних амбіцій вождя китайського комунізму. Хоча, у разі смерті Путіна, влада КНР муситиме терміново шукати йому заміну, котра буде на 100% лояльна і керована», – зазначив Браян Тейлор.

Насамкінець відомий американський совєтолог вказує на важливий факт, підкріплюючи згадками з російської історії: не всі форми авторитаризму однаково довговічні, а путінізм остаточно ослаб завдяки стратегічній поразці в Україні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що росія на порозі розпаду, тому Кремль лякає Україну знищенням.

Читайте також:
Опінії
Бункерний щур Владімір Путін відрядив на українську землю свою кишенькову гадюку. Екс-"технократ" Сєргєй Кірієнко став практиком рашизму.
15 червня, 09:16
Опінії
Багатовіковий процес самоідентифікації України не пов'язаний з РФ. Ось це і дратує всі режими у Москві, включно з путінським.
07 червня, 09:07
Опінії
Авторитаризм вже тут, бо інформаційне поле захопила агітбудка і її щупальця-ЛОМи, пихаті в своїй владонаближеності
30 травня, 14:25
Світ
Днями стався масштабний витік інформації з китайських концентраційних таборів, де роками відбувається геноцид уйґурського народу.
24 травня, 22:54
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Опінії
Від самого заснування і до нині московія вимагала жертв для підтримки свого державного організму. І кожного разу на вівтар клали українців.
18 квітня, 09:21