Що приховує від землян явище парейдолії на Марсі?

26 липня, 17:03
Що приховує від землян явище парейдолії на Марсі?
Фото: NASA

На знімку, зробленому завдяки марсоходу "Perseverance", американські астрономи виявили незвичайний космічний об'єкт.

Відомий уфолог Скотт Ворінґ, якого критикують у NASA, вже встиг заявити, що зробив власне відкриття, переглядаючи отримані зображення поверхні Червоної планети.

За його словами, дослідницький пристрій "Perseverance" натрапив на загадковий проріз, що знаходиться на вершині марсіанського пагорба заввишки понад 2 м і завширшки в 1 м.

«На одному зі знімків, опублікованому на офіційному порталі NASA, я розгледів дверний отвір з ідеально рівними сторонами однакової довжини, близько двох метрів у поперечнику. Їхня висота, можливо, досягає двох із половиною метрів. Це доволі дивовижне явище, яке поки наші науковці ніяк не здатні дослідити, не потрапивши на сам Марс», – зазначив Скотт Ворінґ.

Важливо наголосити, що це далеко не перший випадок, коли люди "впізнають" у різних об'єктах на Марсі подібність знайомих речей чи істот; психологи скептично іменують такий феномен парейдолією.

Одночасно медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що днями астрономів збентежило нове фото екстремальної зоряної системи, оточеної дивними концентричними геометричними смугами.

Читайте також:
Життя
Глобальні зміни клімату за минулі 100 000 років можуть бути наслідком зсувів земної кори. А відтак і відповідних рухів географічних полюсів.
04 грудня, 19:32
Життя
Пил із поверхні Червоної планети прямо впливає на забарвлення сходу і заходу Сонця. Науковців досі спантеличує цей феномен.
08 листопада, 06:59
Історія
На березі однієї з приток річки Амазонка науковці натрапили на унікальну знахідку. Йдеться про наскельні малюнки доколумбової доби.
26 жовтня, 06:21
Життя
Виявилося, дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
17 жовтня, 13:31
Світ
За минулі десятиліття у різних частинах світу було виявлено кілька «спірних» рукописів. Академічна наука намагається їх свідомо уникати.
15 жовтня, 16:07
Світ
Найвища верхівка Альпійського хребта і всієї Західної Європи стала нижчою. Станом на сьогодні висота гори Монблан становить 4805,59 метра.
06 жовтня, 15:59