Що знайшла сусідня держава і втратила наша: "Без українців економіку чекала катастрофа", - голова Спілки польських підприємців і роботодавці

ПОЛТАВА
04.09.2018, 07:22

Економіку Польщі підняли українські трудові мігранти. Про це повідомляє голова Союзу польських підприємців і роботодавців Цезар Казмірчак, передають Патріоти України.

«Без українців нашу економіку чекала катастрофа. Вони самостійно вчать мову і потім сумлінно працюють», - говорить він.

За інформацією польського відомства у справах іноземців, близько 90% запитів про отримання в країні посвідки на проживання надходить від українських громадян. Більшість влаштовуються працювати на фермах, будівництвах і помічниками по господарству.

У свою чергу економіст Андрій Новак пояснює, що Польща приваблює українців більш високою зарплатою. "Польща завдяки українцям може істотно знижувати вартість своєї продукції за рахунок більш низької вартості оплати праці. А якби наші співвітчизники залишалися працювати на тих самих роботах, але вже в Україні, у нас було б збільшення аграрного виробництва, висока конкуренція, в результаті чого ціни на внутрішньому ринку пішли б на спад", - розповів він.

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05