Шойгу формує з кирґизів і узбеків окупаційні підрозділи

ВІЙНА
11.09.2023, 19:03
Шойгу формує з кирґизів і узбеків окупаційні підрозділи
Фото: Атеш

До збройних сил РФ відбувається масове залучення уродженців середньоазійських республік, на фронті не вистачає "гарматного м'яса".

Відповідні розвідувальні дані своїх агентів оприлюднив український партизанський рух "Атеш", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим підпільникам, на ворожій території почалося формування зведених загонів із найманців, зокрема громадян Кирґизстану і Узбекистану.

«Джерела руху "Атеш" звітують про те, що у низці військових частин РФ створено окремі підрозділи з-поміж мігрантів із Середньої Азії. Такі підрозділи позначаються символом "А" – тобто, "Азія". Набираються туди мігранти, які бажають заробити або отримати громадянство Росії.

Це дозволить ненадовго відстрочити другу масову хвилю мобілізації, заплановану цієї осені. Ми вкотре переконуємося, що розмови та заклики на пропагандистських федеральних каналах не є безпричинними. Вони транслюють актуальні дії чи плани керівництва країни-окупанта», – прокоментували ситуацію українські партизани.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як на Росії досі не сприймають війну проти України за війну, бо це ще "спеціальна воєнна операція", здійснювана руками поневолених народів.

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41