Шойгу формує з кирґизів і узбеків окупаційні підрозділи

ВІЙНА
11 вересня, 19:03
Шойгу формує з кирґизів і узбеків окупаційні підрозділи
Фото: Атеш

До збройних сил РФ відбувається масове залучення уродженців середньоазійських республік, на фронті не вистачає "гарматного м'яса".

Відповідні розвідувальні дані своїх агентів оприлюднив український партизанський рух "Атеш", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим підпільникам, на ворожій території почалося формування зведених загонів із найманців, зокрема громадян Кирґизстану і Узбекистану.

«Джерела руху "Атеш" звітують про те, що у низці військових частин РФ створено окремі підрозділи з-поміж мігрантів із Середньої Азії. Такі підрозділи позначаються символом "А" – тобто, "Азія". Набираються туди мігранти, які бажають заробити або отримати громадянство Росії.

Це дозволить ненадовго відстрочити другу масову хвилю мобілізації, заплановану цієї осені. Ми вкотре переконуємося, що розмови та заклики на пропагандистських федеральних каналах не є безпричинними. Вони транслюють актуальні дії чи плани керівництва країни-окупанта», – прокоментували ситуацію українські партизани.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як на Росії досі не сприймають війну проти України за війну, бо це ще "спеціальна воєнна операція", здійснювана руками поневолених народів.

Читайте також:
Війна
Завдяки підрозділу повітряної розвідки українські воїни змогли виявити російське гніздо у лісосмузі. Загарбникам не дали втекти з поля бою.
30 листопада, 21:59
Війна
Українські захисники завдають російським загарбникам втрат. Окупаційний контингент виснажується у боях уздовж всієї лінії фронту.
26 листопада, 07:50
Опінії
Чому володіючи високотехнологічними інструментами та мотивованими людьми із вищим ніж у ворога IQ, ми застрягли у м'ясорубках за посадки?
24 листопада, 17:58
Війна
Фронтові підрозділи Сил оборони України успішно нівелюють технічний потенціал ворога. Росіяни цілодобово втрачають коштовне озброєння.
22 листопада, 11:36
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.
13 листопада, 10:18
Опінії
Ситуація критична, потрібно підкріплення.
06 листопада, 08:19