«Шокова терапія»: російська економіка впаде до рівня 1918 року

ЕКОНОМІКА
18 березня, 07:01
«Шокова терапія»: російська економіка впаде до рівня 1918 року
Фото: Google

Процес погашення Кремлем зовнішнього боргу досі незрозумілий, адже через санкції путінський режим вперше з 1998 року може оголосити дефолт.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Москві та країнах Заходу оприлюднило авторитетне турецьке видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що російська влада шукає вихід зі складної ситуації, в яку сама себе загнала через повномасштабне воєнне вторгнення в Україну.

Цього тижня путінські урядовці все ж виплатили $117 мільйонів в іноземній валюті (власне в американських доларах – прим. ред.), взятих з останніх резервів, які нібито знаходилися у Пенсійному фонді еРеФії.

Водночас за даними видання "Anadolu Ajansı", перерахування вказаної суми поки не здійснено і кінцевий отримувач досі не підтвердив надходження багатомільярдних коштів від московитів через відімкнення від системи SWIFT.

Фактично, у разі неотримання чи можливої несплати зовнішнього боргу, на країну-агресора чекає дефолт, коли ізольовану від усього цивілізованого світу еРеФію визнають державою-банкротом.

На думку багатьох аналітиків, у разі, якщо Кремль замість доларового погашення кредитних зобов'язань спробує акумулювати рублеве, економіка путінського режиму скотиться до рівня 1918 року, а рівень життя для 90% тамтешнього населення знаходитиметься за межею бідності.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що московську недоімперію буде знищено у горнилі війни, яку кремлівський бункерний щур розпалив з метою підкорення українців.

Читайте також:
Світ
Індія відмовилася підключатися до російського аналога SWIFT
13 серпня, 14:45
Світ
Половина із десятки найбагатших російських олігархів не перебувають під санкціями США, Євросоюзу та України.
05 серпня, 13:55
Світ
Єгипет уже використовувався росією як транзитний шлях для мазуту
04 серпня, 13:15
Економіка
Успіхи російської економіки щодо санкційного тиску насправді сильно перебільшені пропагандистами та урядовцями путінського режиму.
04 серпня, 07:34
Спорт
На росії "АвтоВАЗ" почав звільняти робітників
03 серпня, 14:47
Світ
Натомість в Україні "Альфа-Банк" Петра Авена отримав режим найбільшого сприяння від Зеленського
02 серпня, 12:35