Щось особисте: Путін зробив ставку на Кадирова

ПОЛІТИКА
07.10.2022, 17:27
Щось особисте: Путін зробив ставку на Кадирова
Фото: Facebook

Російська армія вкотре за свою історію програла внутрішню боротьбу спеціальним службам. ФСБ і Росгвардія вирішать подальшу долю РФ.

Надання звання генерал-полковника Рамзану Кадирову (прозваного волелюбними нохчами Кафіровим за зраду власного народу – прим. ред.) означає, що ставка на нього більше, ніж на армійських генералів.

Останніх, до слова, вже декілька днів перед цим голова окупованої росіянами Чечні критикував і принизив; усе-таки опора трону для Владіміра Путіна, мабуть, важливіша, ніж фронт, хоч фронт і український...

Привселюдна підтримка Кафірова терористом Євгєнієм Прігожиним (група "Вагнера") тільки підтверджує, що армія є безсуб'єктною в московській політиці – її інтереси у внутрішніх розкладах можна не враховувати.

Ну, і по-друге, регіон Північного Кавказу – це потенційні зони розлому та конфліктів між етносами, традиційним суспільством та соціальною нерозвиненістю, самобутніми особливостями релігій, штучними постсовєцькими адміністративними конструкціями, родовими кланами, злочинними угрупованнями, владними елітами.

Вся ця різноманітна і суперечлива мозаїка піддається сьогодні маніпуляціям кремля, який, як і його попередники (російські царі та совєцькі керівники), таким чином, стверджує тут свою владу та збиває пасіонарність через надання чинів, регалій, орденів, формування елітарних частин (імператорський конвой, Дика дивізія тощо).

Висновок: треба працювати з армією московитів та кавказькими народами.
Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур живе в ілюзорному світі, де РФ має одні перемоги над супротивниками. Певно, така ситуація нам на руку...
26.12.2022, 20:15
Опінії
Російський Генеральний штаб спіймав облизня. Управління війною перебирають зек Євгєній Прігожин і манкурт Рамзан "Дон-Дон" Кафіров.
04.11.2022, 19:45
Опінії
Кремлівські вежі хитають одна одну у гонитві за абсолютною владою на Московії. Владімір Путін не готовий підтримати жодну з них відкрито.
09.10.2022, 08:49
Політика
Кремлівський бункерний щур максимально підіймає ставки незаконними "референдумами", маючи на меті схилити Україну і Захід до перемовин.
21.09.2022, 20:23
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12.04.2022, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21.03.2022, 16:09