Шпигунські ігри ФСБ на тлі реального холодомору

КРИМІНАЛ
14 січня, 10:26
Шпигунські ігри ФСБ на тлі реального холодомору
Фото: PenzaInform

Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.

Днями посеред Пєнзи агенти ФСБ РФ показово затримали співробітника стратегічного об'єкта, який, за їхніми словами, нібито «працював на польські спеціальні служби». Надати відповідну доказову базу чи хоча б результати попереднього розслідування гебісти відмовилися.

Водночас пресслужба ФСБ виклала відео із допитом побитого підозрюваного у «державній зраді», який зізнався у спробі «отримати політичний притулок в одній із країн Європейського союзу за посередництва поляків». Мовляв, документи чоловіку мали передати на білоруському або ж українському кордоні представники розвідки Польщі.

«Я встановив контакт із польською стороною торік наприкінці листопада. Планував передати дані про державне підприємство, режимний об'єкт у Пєнзі, де я працюю. Зокрема, про обсяги виробництва, знаходження продукції, місце розташування цехів, електропідстанцій. Туди згодом українські війська мали б завдати повітряного удару», — розповів затриманий чоловік.

Прикметно, що згадана подія сталася на тлі соціально-екологічної катастрофи: прямо зараз Пєнза потерпає від доволі низьких, як на типову для Надволжя зиму, температур. Натомість зношена міська теплотраса не витримує навантажень — батареї вибухають, гаряча вода тече вулицями, а жителі покірно мерзнуть.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» раніше повідомляла про те, що на землі Пєнзенщини висуває претензії мокшанський національно-визвольний рух. Водночас його представники поки ніяк не прокоментували циркове шоу від ФСБ РФ у столиці регіону.

Читайте також:
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27
Світ
Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.
21 березня, 18:20
Війна
У російському Петербурзі загорівся криголам «Єрмак»
29 лютого, 16:02