Шпигунські ігри ФСБ на тлі реального холодомору

КРИМІНАЛ
14.01.2024, 10:26
Шпигунські ігри ФСБ на тлі реального холодомору
Фото: PenzaInform

Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.

Днями посеред Пєнзи агенти ФСБ РФ показово затримали співробітника стратегічного об'єкта, який, за їхніми словами, нібито «працював на польські спеціальні служби». Надати відповідну доказову базу чи хоча б результати попереднього розслідування гебісти відмовилися.

Водночас пресслужба ФСБ виклала відео із допитом побитого підозрюваного у «державній зраді», який зізнався у спробі «отримати політичний притулок в одній із країн Європейського союзу за посередництва поляків». Мовляв, документи чоловіку мали передати на білоруському або ж українському кордоні представники розвідки Польщі.

«Я встановив контакт із польською стороною торік наприкінці листопада. Планував передати дані про державне підприємство, режимний об'єкт у Пєнзі, де я працюю. Зокрема, про обсяги виробництва, знаходження продукції, місце розташування цехів, електропідстанцій. Туди згодом українські війська мали б завдати повітряного удару», — розповів затриманий чоловік.

Прикметно, що згадана подія сталася на тлі соціально-екологічної катастрофи: прямо зараз Пєнза потерпає від доволі низьких, як на типову для Надволжя зиму, температур. Натомість зношена міська теплотраса не витримує навантажень — батареї вибухають, гаряча вода тече вулицями, а жителі покірно мерзнуть.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» раніше повідомляла про те, що на землі Пєнзенщини висуває претензії мокшанський національно-визвольний рух. Водночас його представники поки ніяк не прокоментували циркове шоу від ФСБ РФ у столиці регіону.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Заборонити зображення вимагали співробітники прокуратури Омська.
30 травня, 18:12
Світ
Понад 700 індусів прикидалися нейромережею «Наташа», заробивши на цьому майже пів мільярда доларів.
29 травня, 17:04
Опінії
Сергій Стерненко заявив, що з перших днів війни — в артилерії 72-ї ОМБр. Потім узнав, що сліпий від народження, і збирає гроші на квартиру.
27 травня, 15:40
Світ
У Макрона прокоментували відео, на якому дружина дає йому ляпаса.
26 травня, 16:11
Світ
Люди виконали умови для отримання коштів, але Маск їм так і не заплатив, через що звинувачують його у шахрайстві.
17 травня, 08:28
Економіка
Важливо розуміти природне єство наших ворогів зі Сходу. Їм ні грошей, ні людей, ні ресурсів не шкода, адже для них головне — чужі території.
09 травня, 20:38