Шведи пам'ятають: добровольці Його Величності б'ють рашистів в Україні

СВІТ
04 квітня, 17:10
Шведи пам'ятають: добровольці Його Величності б'ють рашистів в Україні
Фото: Försvarsmakten

678 підданих Шведського королівства поповнили лави Іноземного легіону у складі Збройних Сил України задля поборення російської навали.

Такі відомості головному новинному порталу Фінляндії "STT Uutiset" надав координатор добровольців зі Скандинавії на псевдо "Філіп Бренваль".

За його словами, іноземці продовжують прибувати в Україну, бо для них важливо зупинити здичавілу московську орду тут і зараз, а не потім у себе вдома.

«Скажу відверто, шведських добровольців виявилося більше, ніж очікувалося. Не всі з них мають бойовий досвід, а це важливо у тих умовах, в яких зараз перебуває Україна. Тож на фронт одразу йдуть ті, хто нещодавно повернувся із, так би мовити "гарячих точок", приміром: Ірак, Сирія чи Афґаністан. У цілому дії шведських добровольців мають переважно партизанський характер», – заявив боєць "Філіп Бренваль".

Фактично, на українську землю повертаються нащадки воїнів Карла XII, котрі пам'ятають славетні звитяги пращурів і мають намір помститися за поразку під Полтавою у 1709 році.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що грузинські добровольці нещодавно допомогли Силам оборони України звільнити від рашистів село на Київщині.

Читайте також:
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28