Швейцарія ізолюється: в'їзд до країни без сертифіката про вакцинацію буде заборонено

СВІТ
24.02.2021, 07:51
Швейцарія ізолюється: в'їзд до країни без сертифіката про вакцинацію буде заборонено
Фото: Watson

Хочете побачити Альпи та скуштувати швейцарський шоколад? — Мусите мати довідку про щеплення проти коронавірусу.

Влада нейтральної європейської країни має намір запровадити обов'язковий сертифікований паспорт для туристів.

Про це в інтерв'ю для видання "Neue Zürcher Zeitung" заявив президент Швейцарської Конфедерації Ґі Пармелен.

За його словами, людям, які хочуть легально подорожувати або планують невдовзі відвідати Женеву чи Цюрих, доведеться пройти вакцинацію.

«Немає сумнівів, що сертифікат про щеплення проти коронавірусу стане обов'язковою умовою для будь-якого туриста. Я вже порадив нашим парламентарям якомога швидше запровадити подібну практику для відвідувачів масових заходів, наприклад, футбольних матчів і концертів. У майбутньому, я переконаний, вакциновані люди можуть отримати певні привілеї у порівнянні з тими, хто відмовляється від щеплення та наражає на небезпеку наше суспільство», — заявив Ґі Пармелен.

Водночас президент Швейцарії чомусь не згадав у своєму інтерв'ю про сотні тисяч нелегальних мігрантів, які за останні кілька років нахлинули до країни й при цьому всіляко не дотримуються карантинних обмежень.

На думку консервативно налаштованих громадян, вакцина проти COVID-19 стала джерелом політичної маніпуляції швейцарської влади, яка тепер порушує їхні конституційні права заради доцільності так званого колективного імунітету.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, проведення масового щеплення населення медичними препаратами від коронавірусу не гарантує негайного завершення глобальної епідемії.

Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07