Сибірські самостійники поновили антиросійський спротив

СВІТ
19 травня, 18:12
Сибірські самостійники поновили антиросійський спротив
Фото: Telegram

Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – "Бандерівські смузі" та листівки з погрозами.

Відповідні світлини та ролики з Іркутської області оприлюднив близький до Кремля Telegram-канал "Baza", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, спротив чинять неназвані представники руху "Вільний Сибір" ("Свободная Сибирь"), які також залучені у розбудову місцевої мережі антипутінського проєкту "Легіон Вільна Росія".

«Днями вночі на перегоні Великий Луг-Гончарове загальмував вантажний ешелон. Локомотив наїхав на дріт, прив'язаний до невідомого предмету. Згодом із прилеглого до колії лісу полетіли пляшки з запалювальною сумішшю. Ніхто не постраждав, але екстремістам вдалося втекти з місця події. Тривають пошуки», – прокоментували ситуацію у пресслужбі поліції Іркутської області.

Водночас у сусідній Новосибірській та Кемеровській областях і Красноярському краю сибірські самостійники розкидали на коліях агітаційні листівки, а також підпалили кілька військкоматів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ніяка мобілізація росію не врятує, оскільки гардеробниці та бухгалтери не воюватимуть.

Читайте також:
Історія
Перемога козацько-кримської коаліції над московитами у Конотопа – героїчна сторінка нашої історії. Втім, вона не дала змоги виграти війну.
16:00
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
вчора, 14:42
Виміри
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" перебуває у складі ЗСУ. Хочеш захищати Україну разом з нами?
27 червня, 16:52
Війна
Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Анатолію Степановичу Мельнику
27 червня, 12:35
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01