Січеславські десантники 25 бригади «осідлали» танки на Донбасі

ВІЙНА
02 лютого, 20:26
Січеславські десантники 25 бригади «осідлали» танки на Донбасі

Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.

Йдеться про бійців із лав 25 Окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Січеславські військовослужбовці майстерно опанували танки, щоби викидати з нашої землі російських окупантів і терористів, або випалювати цю наволоч полум'ям.

«Ми – сильні. Ми – влучні та потужні! Ми – січеславські танкісти, "сталевий молот Перемоги". На нашому бойовому шляху чимало запеклих боїв, знищена ворожа техніка, танкові дуелі, звільнені міста, захоплені трофеї! Ми будемо й надалі нещадно бити ворога, поки вся кремлівська нечисть не щезне з української землі. Вірте в наших воїнів, вони непереможні», – повідомили у пресслужбі 25 ОПДБр.

Окремо воїни-десантники додають, що кожен їхній постріл із танку – це знищена техніка і жива сила російських загарбників, яким не місце на нашій Богом даній землі.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що підрозділ "Вовки Да Вінчі" у складі 67 Окремої механізованої бригади "Добровольчий Український Корпус" визволяє Батьківщину на трофейній броні.

Січеславські десантники 25 бригади «осідлали» танки на Донбасі_1
Січеславські десантники 25 бригади «осідлали» танки на Донбасі_3
Січеславські десантники 25 бригади «осідлали» танки на Донбасі_5
Читайте також:
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.
31 січня, 08:32
Війна
Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.
29 січня, 08:12