Сили Оборони України підготували «сюрприз» для окупантів на Херсонщині

ВІЙНА
06 квітня, 18:48
Сили Оборони України підготували «сюрприз» для окупантів на Херсонщині
Фото: Google

На Таврійському напрямку вимальовуються перші ознаки оточення великих з'єднань російських окупаційно-терористичних підрозділів.

Свідченням цього є фронтові зведення, оприлюднені Генеральним штабом Збройних Сил України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що від початку поточного тижня нашим захисникам вдалося не тільки визволити кілька населених пунктів на правобережжі Херсонської області, а й створити справжній котел.

«Унаслідок наступальних дій підрозділів ЗСУ ворог утратив контроль над селами Добрянка, Нововознесенське та Трудолюбівка, які входять до складу Високопільської громади. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка», – прокоментували у вітчизняному Генштабі.

Фактично, наразі відбувається повторення ситуації, яка спостерігалася у Київській, Чернігівській та Сумській областях у другій половині березня, тому віримо і всіляко допомагаймо ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", понад півтисячі добровольців зі Шведського королівства успішно б'ють рашистів в Україні.

Сили Оборони України підготували «сюрприз» для окупантів на Херсонщині_1

Читайте також:
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28