Синґапур як нове місце для обходу антиросійських санкцій

ЕКОНОМІКА
02 липня, 08:24
Синґапур як нове місце для обходу антиросійських санкцій
Фото: Bloomberg

Ворожі бізнес-структури відновлюють позиції на ринку азійської острівної держави. Безлічі підприємцям у Синґапурі набридла далека війна.

Невтішні відомості про це оприлюднило впливове західне видання Bloomberg. Зазначається, що російські товари потрапляють до Синґапуру у міру того, як настає розпропагована Кремлем «втома від конфлікту в Україні».

Продукція російського виробництва зі значними знижками — від засобів для волосся до шоколаду, — потрапляють на полиці online-крамниць острівної держави, попри те, що багато країн і компаній уникають справи із РФ. Влада Синґапуру говорить одне, а робить цілком протилежне.

Відвідувачі сайтів «Lazada» і «Redmart» можуть знайти низку товарів із росії, у тому числі 120-грамові бляшанки лососевого кав'яру за 11 синґапурських доларів (~ $8), а також пляшки бальзаму для волосся за 2,49 синґапурського долара. На інших мережевих торгових майданчиках аналогічні за розміром товари коштують від 15,90 до 44 синґапурських доларів.

У той час, як у низці країн діє заборона на імпорт товарів із РФ, синґапурські санкції обмежуються діяльністю зі збору коштів. Вона приносить користь російському уряду, та експорту із Синґапуру, який може безпосередньо сприяти бойовим діям проти України.

Жодної заборони на продаж російських продуктів на острові немає. Уряд Синґапуру рішуче засудив дії РФ, але в міру того, як конфлікт продовжує тривати без кінця-краю, будь-які прояви гніву можуть затихнути й повернутися до практики business as usual.

«Синґапурці можуть бути проти дій росії в Україні, але вони не проти російських товарів... У Синґапурі торгівля є нашою життєвою силою. Ми торгуємо з усіма країнами, подобаються вони нам чи ні. Це звичайна справа», — пояснив посол з особливих доручень у Міністерстві закордонних справ Синґапуру пан Томмі Кох.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» додає, що західні корпорації, котрі лишилися у РФ, збагачуються на смертях українців. Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність.

Читайте також:
Політика
В чому відмінність між «ROYAL PAY EUROPE» та Pin-UP?
12 листопада, 15:19
Політика
Суддя Печерського суду Світлана Смик днями зняла арешт з заблокованих мільярдів росіян.
30 жовтня, 22:30
Світ
Окупаційно-терористичний режим РФ мусить сплатити борг крові за скоєні порушення. Західні держави знайшли дієвий механізм для цього.
28 жовтня, 14:58
Політика
«Ашан» має узгодити вихід із російською владою та не повторити долю інших компаній, що були націоналізовані
24 жовтня, 17:20
Політика
Маріонетки окупаційно-терористичного режиму РФ користуються послугами західної демократії. У Вашинґтоні не заперечують наявній співпраці.
20 жовтня, 08:18