Синєгубов остаточно став на шлях Головка

Опінії
28 лютого, 13:00
Синєгубов остаточно став на шлях Головка

Синєгубов навіть перевершив первісні очікування.

Передчуття, що Олег Синєгубов буде плідно засвоювати досвід свого попередника Валерія Головка, виявилося достовірним.

Першим доказом того, що з призначенням нового голови ОДА ситуація на Полтавщині не покращиться, стала «амністія», надана Синєгубовим директору Агентства місцевих доріг Олексію Басану. «Амністія» настільки щедра, що вже в грудні 2019 року, за півтора місяці після призначення Синєгубова, Агентство уклало договір на 3,77 млрд грн зі своїми «старими друзями», які раніше залучалися до схем виведення бюджетних коштів.

Проте передчуття, яке я мав, навіть було заслабким. Я не уявляв, що Олег Синєгубов настільки копіюватиме поведінку свого попередника!

Невдовзі після того, як я взяв участь у зйомках сюжету «1+1» і дав малоприємні для вуха Синєгубова коментарі, проти мене було відновлено кримінальне провадження, яке розпочали ще за вказівкою Головка.

Навіть із урахуванням корумпованості всієї правоохоронної і судової систем мене це провадження не лякає через ступінь його юридичної нікчемності. Але вражає сам факт копіювання Синєгубовим методів Головка – спроб залякати незгідних фейковими кримінальними справами.

Залишається сподіватися, що Олег Васильович не опуститься до наслідування естетики свого попередника – зі шпротами, хамоном і айфонами.

Читайте також:
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
вчора, 16:50
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
05 липня, 17:44
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35