Синєгубов остаточно став на шлях Головка

Опінії
28.02.2020, 13:00
Синєгубов остаточно став на шлях Головка

Синєгубов навіть перевершив первісні очікування.

Передчуття, що Олег Синєгубов буде плідно засвоювати досвід свого попередника Валерія Головка, виявилося достовірним.

Першим доказом того, що з призначенням нового голови ОДА ситуація на Полтавщині не покращиться, стала «амністія», надана Синєгубовим директору Агентства місцевих доріг Олексію Басану. «Амністія» настільки щедра, що вже в грудні 2019 року, за півтора місяці після призначення Синєгубова, Агентство уклало договір на 3,77 млрд грн зі своїми «старими друзями», які раніше залучалися до схем виведення бюджетних коштів.

Проте передчуття, яке я мав, навіть було заслабким. Я не уявляв, що Олег Синєгубов настільки копіюватиме поведінку свого попередника!

Невдовзі після того, як я взяв участь у зйомках сюжету «1+1» і дав малоприємні для вуха Синєгубова коментарі, проти мене було відновлено кримінальне провадження, яке розпочали ще за вказівкою Головка.

Навіть із урахуванням корумпованості всієї правоохоронної і судової систем мене це провадження не лякає через ступінь його юридичної нікчемності. Але вражає сам факт копіювання Синєгубовим методів Головка – спроб залякати незгідних фейковими кримінальними справами.

Залишається сподіватися, що Олег Васильович не опуститься до наслідування естетики свого попередника – зі шпротами, хамоном і айфонами.

Читайте також:
Кримінал
Каральні загони гебістів взяли у заручники 50-річного уродженця Ялти. Йому загрожує неволя на строк до 16 років колонії суворого режиму.
29 листопада, 10:48
Кримінал
Проти незламного майданівця, який одним із перших став добровольцем, фабрикують кримінальне провадження. Регіонали прагнуть реваншу.
24 листопада, 16:36
Світ
Корпорація, що допомагає комуністам вчиняти геноцид уйґурів, причетна до терору жителів Палестини. Вона внесена до чорного списку США.
13 листопада, 15:42
Політика
ДБР повідомило про підозру командиру бригади ТРО Дніпра за побудову опорних пунктів на приватних ділянках.
14 жовтня, 12:10
Кримінал
Тверський районний суд Москви наказав кинути активіста Сєргєя Кірсанова до психіатричної лікарні. Чоловік роками підтримує Україну.
13 жовтня, 10:27
Блоги
Нічого не змінюється в цій країні, навіть під час великої війни. А особливо у поліції, яка чекає на пришестя "русскаго міра" в Одесі.
05 вересня, 16:00