Ситуація в зоні АТО станом на ранок 19 жовтня

УКРАЇНА
19.10.2014, 08:09
Ситуація в зоні АТО станом на ранок 19 жовтня

Ситуація в зоні АТО станом на ранок 19 жовтня за даними прес-центру АТО.

Незважаючи на численні обстріли блокпосту, що розташований в районі населеного пункту Сміле, підрозділ Національної гвардії України, у взаємодії з групами вогневої підтримки, продовжує тримати об’єкт під контролем, вогнем у відповідь вимушує бойовиків відступати.

Комунікація між штабом АТО, блокпостом та артилерією, що діє в інтересах цього підрозділу дозволяє ефективно протидіяти бандам бойовиків.

За добу зафіксовано більше п’яти десятків обстрілів наших позицій. Вночі неконтрольовані терористичні збройні формування стріляли по блокпостам, опорним та спостережним пунктам, що розташовані в районі Станічно-Луганське, Ольхове, Красногоровка, Невельське, Пескі, Нікішино, двічі були обстріляні позиції в районах кургану Могила Гостра, Орлово-Іванівка та Майорск.

Напередодні вечором сталось бойове зіткнення захисників Донецького аеропорту з бойовиками які здійснили чергову спробу штурму наших позицій, розпочавши атаку від торгівельного центру. Спільними діями підрозділів, які тримають оборону аеропорту та групами вогневої підтримки атака бойовиків була відбита.

Обстановка в Маріуполі та на півдні Донбасу під контролем сил АТО.