СКИНЕМОСЬ НА НОВУ ЯХТУ ?

Опінії
03.06.2023, 10:20
СКИНЕМОСЬ НА НОВУ ЯХТУ ?

Чому я повинен заплатити за відновлення приватної власності ахметових-бабакових ?

Lоктор технічних наук, перший заступник Голови ДСНС України (2013—2014)

Уряд збільшив майже у двічі ціну електроенергії для населення, бо у власників обленерго та електростанцій ніби-то немає грошей на відновлення своєї власності.

А до чого тут я?

Чому я повинен заплатити за відновлення приватної власності ахметових-бабакових навіть, якщо ця власність відноситься до критичної інфраструктури? Я що її руйнував?

Чи може я змушував ахметових-бабакових лізти в енергетичний бізнес в Україні?

Це їх вибір, їх приватна власність і їхні проблеми. Вже не кажучи про те ким є ці "бізнесмени" не лише за країною походження, а і звідки у них мільярди.

Немає у бідолашних грошей на відновлення?

То є абсолютно прості варіанти вирішення ними своїх ВЛАСНИХ проблем.

1. Отримати кредити.

2. Продати свої яхти, літаки і лондонські квартири і вкласти гроші у відновлення своєї ж власності.

3. Оголосити себе банкрутом і позбутись тієї "ненависної" для них і обтяжливої власності у вигляді обленерго і ТЕС "з молотка".

4. У випадку відсутності покупців віддати таку обтяжливу для них критичну інфраструктуру державі - тобто в добровільну націоналізацію.

5. Судитись із тим, хто її зруйнував.

І все.

А, якщо відновлювати повинен я, то спершу НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ, а потім тимчасова цільова надбавка до тарифу, яка визначається, виходячи із  конкретної суми, яку необхідно нам зібрати відповідно до затвердженого кошторису на відбудову.

А далі припинення її стягнення по завершенню збору затвердженої суми і  повернення цих грошей населенню після отримання репарацій із агресора.

Якось так, якщо коротко, бо, якщо розлого, то про цих "неолігархів" і їх способи обдирати українських громадян та купувати своїм чадам майбахи і бентлі можна романи вже писати.

Р.S. І це при тому, що нам ще воювати і воювати...
Ну реально вже починають набридати, вважаючи нас недоумками.

Р.Р.S.  І цікаво, як ця "зруйнована"  інфраструктура вже майже пів року після її "руйнації" забезпечує всю країну кіловатами? Питання риторичне, бо відповідь очевидна для всіх думаючих.

Читайте також:
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48
Опінії
А взагалі, це добрий знак, що частина депутатів хочуть скласти мандати.
14.12.2023, 09:45
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
11.12.2023, 12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02.12.2023, 13:35