Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон

Опінії
17 листопада, 18:23
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон
Фото: Facebook

Справа проти Ірини Фаріон є спробою антиукраїнського реваншу у стилі «какая разніца». Не інакше, це — свідома провокація агентів Кремля.

Знаєте що, спало на думку щодо наказу про звільнення Фаріон? Ось, кілька важливих зауваг:

1. Хто дозволив та організував мітинг анархо-ліваків-переселенців під час військового стану?

2. Чому наказ про звільнення вийшов таким поспіхом?

3. Чому наказ про звільнення появився пізно ввечері?

4. Чому наказ про звільнення без усіх підписів?

Цікаво, а чи не свідчить це про координований тиск і змушення керівництва університету «Львівська політехніка» робити антиукраїнські та протиправні речі? Гіпотетичні важелі впливу: МОН, СБУ, ОПУ.

Все у кращих традиціях регіоналів і совків.
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_1

Але виявилося, справа пані Фаріон не обмежилися тереном Львівщини. Так званий міністр освіти та науки Оксен Лісовий став на захист молодих шакалів, які цькують заслуженого професора філології.

Якби не військовий стан, то Лісового мабуть би вже винесли із кабінету, десь як Нестора Шуфрича одного разу. Дуже тішить що українці попри всю пропагаду, все ще чітко відчувають фальш, брехню і пам'яють що таке справжня гідність!

Після маніпулятивного і цинічного допису МОН проти Фаріон (який є по суті грубим втручанням у справи правоохоронних органів і грубим втручанням у внутрішні справи університету) у цього плагіатора трапилася стихійна Українська Віртуальна Революція Гідності. Прямо на його Facebook-сторінці.

Понад 1600 публічних коментарів живих людей, українців з усіх міст України. Читайте самі (нижче — прим. ред.), поки воно того знову не витерло і не самозабанилость.

Там дійсно є, що почитати та що довідатися. Журналісти запрошуються?

Як підсумок: плагіатор, ґєндєрист, а тепер і лівак-українофоб, що хвалить лівих анархо-комуняк із «Прямої Дії» (саме тих, які святкують пєрвамай, васьмуюмарту і нещодвано носили квіточки до пам'ятника чЛєніну). І від цього воно вже не відмиється до кінця днів своїх.

Товаришу Лісовий, пора у відставку, до Шкарлета, Гріневіч, Квіта, Табачніка... Колись можливо таки діждемся гідної очільниці Міністерства Освіти, справжню професора та філолога, але це вже не за цих «мову_на_хлЄб_нє_намажешь» (C).

Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_3
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_5
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_7
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_9
Слуга ФСБ Лісовий підтримав звільнення патріотки Фаріон_11
Читайте також:
Опінії
Чинна польська влада активно використовувала його у політичній боротьбі з опозиційними силами.
27 листопада, 13:04
Новини
Національне антикорупційне бюро України стало вірним псом Банкової. Борці з корупцією відверто воюють проти волонтерів і патріотів.
05 жовтня, 20:37
Політика
Обшуки мають йти не у в.о. мера Чернігова, який не дозволив виставку дронів, а у чиновників з військової адміністрації, які її погодили
06 вересня, 11:05
Політика
«Сьогодні центр починає політичний шоу-сезон. Цирк абсурду», - зазначив Олександр Ломако
05 вересня, 10:00
Політика
Суддя, який судить Романа Червінського, мав бути люстрованим, але Вища рада правосуддя у 2015 році вирішила залишити його на посаді.
31 серпня, 15:37
Політика
Колишньому кандидату у президенти Туреччини й головному опоненту Реджепа Тайїпа Ердогана можуть позбавити волі на 110 років.
22 червня, 20:36