«Слуга» Зеленського Дмитрук паплюжить славетне ім'я художника Ройтбурда

ПОЛІТИКА
19.10.2021, 13:29
«Слуга» Зеленського Дмитрук паплюжить славетне ім'я художника Ройтбурда
Фото: 24 Канал

Малопомітний Зе-депутат, що за збігом обставин представляє інтереси одеситів у Верховній Раді, взявся ганьбити пам'ять Олександра Ройтбурда.

"Слуга народу" Артем Дмитрук виклав ціле відео на своїй сторінці у Facebook, в якому безпідставно називає відомого на весь світ українського митця "педофілом і наркоманом".

Як переконує цей випадковий народний обранець, він "всіляко заважатиме присвоєнню Одеському художньому музею імені Ройтбурда".

Натомість за померлого цьогоріч у серпні від онкології художника вже заступилися провідні вітчизняні громадські активісти, політики, журналісти та діячі культури.

Їхню критику на адресу Зе-депутата Дмитрука подаємо мовою оригіналу без скорочень і виправлень:

«Вчера вечером очередной упоротый ноунейм из СН записал видосик относительно невозможности присваивать ОХМ имя Александра Ройтбурда (хотя это инициировал лично Президент), поскольку, де, Ройтбурд был… "наркоманом и педофилом". Да-да, именно так. Разумеется, совершенно бездоказательно. Можно было бы попробовать объяснить этому не-до-существу, что он – ошибка социального лифта. Ну, случается: ехал лифт, ехал, да застрял между этажами. Подобрал постороннего пассажира. Который никто и звать его никак. Был и, по завершению каденции ВР, снова станет. Убеждающий, что он – пассажир – ого-го-го-го-го, а покойный Олександр Ройтбурд, экспонирующийся в лучших залах мира – говно. И картины он свои писал говном. Поэтому от них воняет. Натурально. Это щас не шутка, но аргумент депутатов одесского облсовета от ОПЗЖ (прошлого созыва, но многие воспроизвелись в нынешнем), ранее блокировавших назначение Ройтбурда директором ОХМ. Почему-то, их ныне повторяет целый нардеп ВР от СН (прости, социальный лифт!). Того, имеем: всемирно великий художник Ройтбурд – говно, а православный качок из СН (до депутатства зарабатывал рекламой спортивных добавок) – молодец. Так держать! Верной дорогой идём, товарищи», – пише у себе на сторінці у Facebook Соня Кошкіна.

«Уникальная фракция/партия. Уникальная. Просто стадо дегенератов. Кстати. Депутаты этой всратой фракции (лично знаком с двумя нормальными, ну, или в силу обстоятельств – условно нормальными), которые публично не отпозиционировались от своих коллег – такие же моральные уроды. Ровно такие же конченные пидарасы. Особенно тот, который на гуманитарном направлении», – коментує ситуацію Сергій Довґаль.

«Народний депутат від "Слуги народу" називає покійного Ройтбурда "педофілом та наркоманом". І повторює старий фейк про "картини екскрементами". Фейки старі, але цього разу Ройтбурд вже не відповість. Гадаю, слід відповісти нам усім. Ось моя відповідь. Артем Дмитрук, слухай сюди, теля! Так сталося, що у нас пройшли вибори, на яких до квартального паровозу причепилося багато вагонів з лайном. Не те щоб сам паровоз не був з лайна, але причеп прям феєричний, двадцять років слідкую, а такого не бачив навіть за ригів. Не партія, а Бортницька станція аерації. Тож так сталося, що ти, жлобеня малограмотне, зараз в парламенті. Так сталося, що в нас свобода слова, і твій рот у вільний від обслуговування Єрмака час може говорити будь-що. Наприклад, оббріхувати людину, яка вже не відповість. Це все можна. На жаль. Якщо ти думав, що після цього прославишся та заробиш балів до іміджу – вгадав. Але не вгадав, яких саме. А так – не заздри, твоїм прізвищем теж щось назвуть. Вокзальний сортир в Миколаєві досі не зайнятий», – пише у себе на сторінці у Facebook Віктор Трегубов.

«Кусок зелёного дерьма, поднятый социальным ̶ ̶ф̶е̶к̶а̶л̶ь̶н̶о̶-̶д̶р̶е̶н̶а̶ж̶н̶ы̶м̶ ̶н̶а̶с̶о̶с̶о̶м̶ лифтом на поверхность. Вы мразь, народный депутат Дмитрук. UPD: я тут подумал, что я ж заслуженный деятель искусств Украины - и так написал. Ай-я-яй, недосказанность. Вы, дмитрук, безусловный сферический гондон. Вот», – зазначив заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", в Україні, за словами Олександра Ройтбурда, анархія прописана в поведінковому коді; тут рабського страху перед царем майже ніколи не було.

Читайте також:
Світ
Що не так із Владіміром Путіним? Очевидно, все! Для прикладу візьмемо вчорашню (23.04) подію у Храмі Христа Спасителя.
24 квітня, 18:11
Спорт
На його думку, в цьому нічого поганого не має
17 лютого, 13:41
Полтава
"Армія, мова і віра" вже не приваблюють виборців Порошенка, бо його однопартійці відверто глузують з українців.
29.12.2021, 11:15
Опінії
Походеньки громадянина РФ Олександра Гогілашвілі в Україні матимуть далекосяжні наслідки, і не тільки для Зе-команди.
20.12.2021, 13:09
Полтава
Дійсно "мерський" вчинок Полтавського міського голови
07.12.2021, 13:57