Влада в Україні грає на емоціях виборців, – посол Швеції

ПОЛІТИКА
14.10.2021, 13:42
Влада в Україні грає на емоціях виборців, – посол Швеції
Фото: Deutsche Welle

Навіть шведи побачили профанацію Зе-команди у боротьбі з олігархами; що вже казати про пересічних українців.

Надзвичайний та повноважний посол Шведського королівства у Києві поставив під сумнів антиолігархічний закон від "слуг народу".

Про це дипломат Тобіас Тіберґ особисто заявив у прямому етері телеканалу "Україна 24", інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, чинній українській владі вкрай необхідно зміцнити наявні антимонопольні органи для протидії впливу великого бізнесу (так званих фінансово-промислових груп – прим. ред.), а не продукувати спеціальні закони про олігархів чи проти них.

«Я думаю, що в Україні є такі інститути, котрі мають довіру у суспільства і конкретну впливовість, зокрема – ваш Антимонопольний комітет. Не марнуйте час на недієві закони, а посилюйте подібні інститути. Але на сьогодні вам також варто створити рівні умови для всіх гравців в економіці у цілому», – заявив шведський посол.

Тобіас Тіберґ додає, надзвичайно важливо, щоб Україна довела до логічного завершення розпочаті раніше реформи у галузі верховенства права, судочинства та нарешті доопрацювала антикорупційну систему.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", днями ЗМІ розсекретили таємні зустрічі "зеленого" мушкетера д'Арахамії.

Читайте також:
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28 липня, 15:58
Політика
Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.
28 липня, 08:12