Влада в Україні грає на емоціях виборців, – посол Швеції

ПОЛІТИКА
14 жовтня, 13:42
Влада в Україні грає на емоціях виборців, – посол Швеції
Фото: Deutsche Welle

Навіть шведи побачили профанацію Зе-команди у боротьбі з олігархами; що вже казати про пересічних українців.

Надзвичайний та повноважний посол Шведського королівства у Києві поставив під сумнів антиолігархічний закон від "слуг народу".

Про це дипломат Тобіас Тіберґ особисто заявив у прямому етері телеканалу "Україна 24", інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, чинній українській владі вкрай необхідно зміцнити наявні антимонопольні органи для протидії впливу великого бізнесу (так званих фінансово-промислових груп – прим. ред.), а не продукувати спеціальні закони про олігархів чи проти них.

«Я думаю, що в Україні є такі інститути, котрі мають довіру у суспільства і конкретну впливовість, зокрема – ваш Антимонопольний комітет. Не марнуйте час на недієві закони, а посилюйте подібні інститути. Але на сьогодні вам також варто створити рівні умови для всіх гравців в економіці у цілому», – заявив шведський посол.

Тобіас Тіберґ додає, надзвичайно важливо, щоб Україна довела до логічного завершення розпочаті раніше реформи у галузі верховенства права, судочинства та нарешті доопрацювала антикорупційну систему.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", днями ЗМІ розсекретили таємні зустрічі "зеленого" мушкетера д'Арахамії.

вибір редакції
Читайте також:
До трансформації COVID-19 на DELTA-21.
19 жовтня, 09:24
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна
08 жовтня, 12:23
В Україні зріс рівень контрабанди, а все через те, що у команді Володимира Зеленського всі однім миром мазані.
06 жовтня, 12:28
Над зеленою болотяною тванню – лопаються бульбашки метану...
02 жовтня, 16:45
“Гарант” цього сезону тримається за цифру у 7,99 грн/куб газу, і сподівається, що ніхто не згадає, що торік це було удвічі дешевше.
28 вересня, 15:36
Оголошений Зе-командою так званий реєстр олігархів – це підготовка до нових виборів.
24 вересня, 07:59