«Слуги» Коломойського і Єрмака хочуть принизити головкома Залужного

ПОЛІТИКА
06.07.2022, 09:23
«Слуги» Коломойського і Єрмака хочуть принизити головкома Залужного

Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.

Тож той, хто цього не розуміє і хто власні політичні інтриги та амбіції ставить вище національного інтересу безумовно залишиться на узбіччі історії.

Про це на своїй Facebook-сторінці пише речник Міжнародної розвідувальної спільноти "InformNapalm" Михайло Макарук, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, влада в особі парламентерів із фракції "Слуга народу", якими насправді керують з Офісу Президента України, розпочала свідому брудну гру проти Валерія Залужного.

«Рішення про те, що без дозволу воєнкома чоловікам (а скоро і жінкам) не можна виїжджати за межі міста проживання – це черговий накид на Головнокомандувача Збройних Сил України від Банкової. Річ у тому, що діюча монобільшість, яка повністю підконтрольна Офісу Президента так і не спромоглась змінити законодавство ще 1992 (!) року.

І на фоні своєї бездарної діяльності, проштовхування та покривання руснявого бізнесу Офіс Президента України вирішив накинути на Главкома. Ну, а зраду вирішили піднімати псевдодепутати, які всі поголовно почали співати, що нібито "будуть рятувати українців". Так вам бл@дям слід згадати, що це – ваш, і тільки ваш косяк. Тому закрийте пизд@ки і біжіть у Раду міняти закони, а потім на колінах у військових просіть пробачення», – зазначив Михайло Макарук.

Водночас речник Міжнародної розвідувальної спільноти "InformNapalm" радить оточенню Володимира Зеленського припинити перекладати відповідальність із себе на українських захисників чи псувати авторитет Валерія Залужного на догоду Андрієві Єрмаку та Ігорю Коломойському.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на відміну від політики, війна – це всеєдність, самозамкненість і самопоглинаюча реальність, у ній чорне є чорним, а біле білим.

Читайте також:
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27 липня, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17 липня, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11 липня, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05 липня, 16:00
Політика
Наперекір поширеній серед українців думці, Зе-влада цілком свідомо готується до проведення волевиявлення, бо західні партнери також тиснуть.
19 червня, 18:54
Війна
Адже головним інструментом, чи пак зброєю, країни-агресорки є багатомільярдна, шалена пропаганда людиноненависництва й українофобії.
15 травня, 17:01