«Слуги» Коломойського і Єрмака хочуть принизити головкома Залужного

ПОЛІТИКА
06 липня, 09:23
«Слуги» Коломойського і Єрмака хочуть принизити головкома Залужного

Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.

Тож той, хто цього не розуміє і хто власні політичні інтриги та амбіції ставить вище національного інтересу безумовно залишиться на узбіччі історії.

Про це на своїй Facebook-сторінці пише речник Міжнародної розвідувальної спільноти "InformNapalm" Михайло Макарук, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, влада в особі парламентерів із фракції "Слуга народу", якими насправді керують з Офісу Президента України, розпочала свідому брудну гру проти Валерія Залужного.

«Рішення про те, що без дозволу воєнкома чоловікам (а скоро і жінкам) не можна виїжджати за межі міста проживання – це черговий накид на Головнокомандувача Збройних Сил України від Банкової. Річ у тому, що діюча монобільшість, яка повністю підконтрольна Офісу Президента так і не спромоглась змінити законодавство ще 1992 (!) року.

І на фоні своєї бездарної діяльності, проштовхування та покривання руснявого бізнесу Офіс Президента України вирішив накинути на Главкома. Ну, а зраду вирішили піднімати псевдодепутати, які всі поголовно почали співати, що нібито "будуть рятувати українців". Так вам бл@дям слід згадати, що це – ваш, і тільки ваш косяк. Тому закрийте пизд@ки і біжіть у Раду міняти закони, а потім на колінах у військових просіть пробачення», – зазначив Михайло Макарук.

Водночас речник Міжнародної розвідувальної спільноти "InformNapalm" радить оточенню Володимира Зеленського припинити перекладати відповідальність із себе на українських захисників чи псувати авторитет Валерія Залужного на догоду Андрієві Єрмаку та Ігорю Коломойському.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на відміну від політики, війна – це всеєдність, самозамкненість і самопоглинаюча реальність, у ній чорне є чорним, а біле білим.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04 грудня, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23 жовтня, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22 жовтня, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02