«Слуги народи» утискають свободу слова і журналістів в Україні, – Committee to Protect Journalists

ПОЛІТИКА
30 липня, 08:48
«Слуги народи» утискають свободу слова і журналістів в Україні, – Committee to Protect Journalists
Фото: Google

Найбільша міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку розкритикувала нещодавні ініціативи українських законотворців.

Про це йдеться у відкритій публічній заяві Комітету захисту журналістів (Committee to Protect Journalists), передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, народні депутати Верховної Ради IX скликання мають переглянути законопроєкт про ЗМІ, яким чинна влада обмежить свободу преси та віддалить України від наявних в Європейському союзі стандартів.

«На сьогодні ми спостерігаємо в Україні атака на свободу слова. При цьому Україна є кандидатом на вступ до Європейського союзу, і для початку переговорів про членство їй необхідно реформувати свої закони про ЗМІ, багато з яких було запроваджено у 1990-х роках, згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ та заявою Європейської комісії. Водночас відключення мовлення телеканалів "Прямий", "5 канал" і "Еспресо" загрожує демократичному устрою України, за чим уважно стежать на Заході та фіксують подібні порушення проти свободи слова», – зазначили у Комітеті захисту журналістів.

Хотілося б поцікавитися у "слуг неукраїнського народу": чи готові вони зважитися у стилі "Партії регіонів" і Віктора Януковича відмовитися від кандидатства в ЄС в обмін на повний контроль за ЗМІ для узурпації влади; бо якщо так, це відверта диверсія під час війни!

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки українські захисники стримають на фронті чималу навалу російських окупантів і терористів, у тилу чиновники роздають комунальне майно.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Про одну з найважливіших битв між демократіями та диктаторами, що розгортається цього тижня в Бухаресті
10:15
Політика
Лише 10% законопроекту безпосередньо стосуються зобов’язань, які Україна взяла на себе як кандидат на вступ до ЄС
15 вересня, 10:10
Опінії
Цензура - це удар по незалежності України
30 серпня, 15:05
Опінії
ОБРИДЛА ВТОМЛЕНА НЕГОЛЕНІСТЬ ЧОТИРИРАЗОВОГО УХИЛЯНТА У "ГЕРОЇЧНІЙ" ФУТБОЛЦІ
12 серпня, 11:25
Політика
«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...
30 червня, 17:01
Виміри
Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.
24 червня, 16:55