«Слуги» Зеленського планують відтворити в Україні ГУЛАГ

ПОЛІТИКА
06 вересня, 17:01
«Слуги» Зеленського планують відтворити в Україні ГУЛАГ

Багато експертів переконують, що на звільнення всієї території України можуть піти роки. Отже, воєнний стан може тривати нескінченно.

Тож у притомних громадян постає цілком закономірні запитання: чинна влада збирається роками не випускати людей за кордон? І який план порятунку вітчизняної економіки?

В Україні кількість претендентів на роботу ще на початку літа 2022 року втричі перевищила кількість вакансій. Кількість робочих місць впала втричі порівняно з довоєнним рівнем.

І це без урахування того, що багато працевлаштованих станом на зараз фактично працюють за прожитковий мінімум – і ледве зводять кінці з кінцями. А влада ще збирається обмежувати виїзд військовозобов'язаних жінок!

Коли ж це Україна перетворилася на "тюрму народів"?

Я переконаний, що якби не було безглуздих заборон – більшість громадян не думала б про втечу. Однак тепер, коли кожен розуміє, що над ним тяжить "кришка", про еміграцію замислюються навіть жінки, які тут залишилися.

Тому, що, очевидно, свобода – не привілей, а елементарна умова існування від природи. Принаймні у суспільстві, яке називає себе "вільним".

Я із жахом спостерігаю, як усіма правдами та неправдами з України їдуть молоді люди – і платять за це великі гроші. Якщо раніше вони просто виїжджали на заробітки, то тепер залишають країну з кінцями, цілими сім'ями!

Тому, що, заплативши $5000 за підроблені документи чи за нелегальне перетинання кордону, туди й назад кататися вже ніхто не буде. Люди бояться розлуки й того, що роками не зможуть бачити своїх дітей та близьких.

Автор – Святослав Вишинський, доктор філософії, публіцист і співзасновник ГО "Інститут західноукраїнських студій"

Читайте також:
Опінії
Закон про медіа впроваджує цензуру до онлайн видань
08 грудня, 10:37
Політика
Друзі Єрмака зайняли високі посади в "Укрнафті", Міноборони, Ощадбанку, Офісі Генпрокурора та "Центренерго".
22 листопада, 08:07
Політика
Патрушев-молодший стане новим, але тимчасовим керівником ресурсної федерації. Московія продовжить заглиблюватися у смутні часи.
01 листопада, 19:18
Світ
За останні 18 місяців у Болгарії пройшли вже четверті парламентські вибори, однак створити урядову коаліцію досі так і не вдалося.
16 жовтня, 19:04
Опінії
Українці, нагадую. Президентом у нас працює Зеленський В.О.
29 вересня, 13:50
Опінії
Канал "Рада" більше не транслювати засідання парламенту. Вказівка буде виконана на 200% і засідання не транслюватимуться навіть у записі.
07 вересня, 19:01