«Слуги» Зеленського планують відтворити в Україні ГУЛАГ

ПОЛІТИКА
06.09.2022, 17:01
«Слуги» Зеленського планують відтворити в Україні ГУЛАГ

Багато експертів переконують, що на звільнення всієї території України можуть піти роки. Отже, воєнний стан може тривати нескінченно.

Тож у притомних громадян постає цілком закономірні запитання: чинна влада збирається роками не випускати людей за кордон? І який план порятунку вітчизняної економіки?

В Україні кількість претендентів на роботу ще на початку літа 2022 року втричі перевищила кількість вакансій. Кількість робочих місць впала втричі порівняно з довоєнним рівнем.

І це без урахування того, що багато працевлаштованих станом на зараз фактично працюють за прожитковий мінімум – і ледве зводять кінці з кінцями. А влада ще збирається обмежувати виїзд військовозобов'язаних жінок!

Коли ж це Україна перетворилася на "тюрму народів"?

Я переконаний, що якби не було безглуздих заборон – більшість громадян не думала б про втечу. Однак тепер, коли кожен розуміє, що над ним тяжить "кришка", про еміграцію замислюються навіть жінки, які тут залишилися.

Тому, що, очевидно, свобода – не привілей, а елементарна умова існування від природи. Принаймні у суспільстві, яке називає себе "вільним".

Я із жахом спостерігаю, як усіма правдами та неправдами з України їдуть молоді люди – і платять за це великі гроші. Якщо раніше вони просто виїжджали на заробітки, то тепер залишають країну з кінцями, цілими сім'ями!

Тому, що, заплативши $5000 за підроблені документи чи за нелегальне перетинання кордону, туди й назад кататися вже ніхто не буде. Люди бояться розлуки й того, що роками не зможуть бачити своїх дітей та близьких.

Автор – Святослав Вишинський, доктор філософії, публіцист і співзасновник ГО "Інститут західноукраїнських студій"

Читайте також:
Позиція
Влада завжди виправдовується нестачею повноважень, хоча основне чого їй завжди бракує - інтелект та відповідальність.
29 вересня, 06:31
Політика
У міськраді запропонували спрямувати армії 70% ПДФО, а 30% — громадам.
28 вересня, 18:03
Позиція
Неконституційний орган «Офіс Президента» у нас керує урядом, парламентом, військовими адміністраціями та навіть силовиками.
28 вересня, 15:22
Політика
«Ми тестуємо модель переходу від парламентсько-президентської держави до президентської, з сильним президентом», — заступник спікера ВР.
28 вересня, 11:14
Блоги
Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.
08 вересня, 17:28
Блоги
Замість міністра Резнікова в офісі обговорюють призначення Рустема Умєрова, діючого голови Фонду держмайна.
31 серпня, 07:01