«Слуги» Зелєнхайма забирають в українок право мати дитину від коханого

ПОЛІТИКА
28 січня, 08:41
«Слуги» Зелєнхайма забирають в українок право мати дитину від коханого
Фото: Twitter

Онуки кремлівської кухарки із Зе-команди допомагають путіну знищити нашу націю. Кожна їхня законодавча ініціатива кілок у серце України.

Про гучний скандал повідомила військовослужбовець Збройних Сил, учасниця бойових дій і фронтовий медик Катерина Галушка. За її словами, Верховна Рада оприлюднила закон, яким заборонили використовувати сперму військовиків після загибелі на передовій.

Фактично, з березня поточного року всі клініки будуть зобов'язані утилізовувати біоматеріал наших захисників. Тобто, вітчизняні парламентарі уявили себе Господом-Богом, забравши у жінок цілком законне (і природне — прим. ред.) право на можливість мати дитину від свого коханого чоловіка.

«Слуги» Зелєнхайма забирають в українок право мати дитину від коханого_1
«Слуги» Зелєнхайма забирають в українок право мати дитину від коханого_3
«Слуги» Зелєнхайма забирають в українок право мати дитину від коханого_5

«Це справжній театр абсурду. Спершу тобі кричать «НАРОДЖУЙ!», а потім забирають можливість у жінок народжувати від коханих чоловіків, яких на жаль забирає війна. А тепер детальніше... Ще не так давно у нас заохочувалась кріоконсервація біологічного матеріалу військовослужбовців.

Чи хочу народжувати дітей? Так, однак, як мінімум, не зараз. Але я — бойовий медик, мій чоловік — військовослужбовець. Тож, я краще помру з ним, аніж буду без нього. Однак це голосно про речі, які сподіваюся не стануть.

А проте, якщо стануться, і я матиму відвагу, я б хотіла мати дитину від чоловіка, якого кохаю, навіть якщо він загинув. Це право жінок, яке держава та частина суспільства у нас відбирає! Коли ми говоримо про можливості та права для жінок, ми — ЖІНКИ, які борються за право та свободу ОБИРАТИ.

Зараз це право забирають, але з високих владних трибун досі кричать про «народжуйте». Як? Коли буквально позбавляють фундаментального в цьому рішення деяких із нас... Відповіді я досі не маю», — слушно зауважила фронтовий медик Катерина Галушка.

Окремо слід згадати й про те, що державні органи раніше обіцяли фінансувати забір і зберігання клітин (не тільки сперми — прим.) полеглих захисників України. Вочевидь команда Зелєнхайма з Печерських пагорбів Києва остаточно порвала з популізмом й уже не криється, що працює на знищення українців як народу.

Важливо додати, що ініціаторами вищенаведеного закону є власник мережі приватних клінік «Борис» Михайло Радуцький, відомий своїми схематозами у галузі медицини. Швидше за все, цей корумпований «слуга» отримав якийсь наказ із Банкової, де сплять і бачать, як наша знелюднена земля стає ресурсною базою росії.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як 73% українців, які у 2019 році прийшли на дільниці, обрали президентом... прислужника сіоністів. Дарма, що за цей «вибір» ми всі нині платимо зависоку ціну — життя українців.

Читайте також:
Політика
«Слуга урода» Микита Потураєв заявив, що «змушений задумуватися про запровадження воєнної цензури»
вчора, 12:17
Опінії
Безвольний та несамостійний Зеленський при всесильному сірому кардиналі Єрмаку — це повна імпотенція та безвідповідальність влади.
18 квітня, 10:03
Опінії
Романи антиутопії вже не здаються настільки вигаданими.
15 квітня, 10:13
Політика
У рамках передвиборної кампанії Зеленський і Єрмак закупили автозаки, а тепер купують кайданки
01 квітня, 10:35
Опінії
Замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака
27 березня, 09:07