Соцмережі: паніку в Санжарах розганяли близькі до Авакова люди

ПОЛІТИКА
22 лютого, 15:20
Соцмережі: паніку в Санжарах розганяли близькі до Авакова люди
Фото: vesti.ua

«Арсен Аваков, мразота ти остання! Ти не просто чорт, ти – смердюче дно і рано чи пізно, але понесеш відповідальність за все».

Вже відомо, що першим паніку про те, що умови карантину в Нових Санжарах не відповідають стандартам, став розганяти такий собі Сергій Чередніченко, скандально відомий місцевий політик, пишуть у мережах.

Ба більше, саме Чередніченко першим у себе на сторінці у Фейсбук повідомив, що пацієнтів з Китаю везуть саме сюди.

«У жовтні 2014 офіс кандидата на той час в нардепи Сергія Чередниченко – обшукувала СБУ. Раніше у його співробітника виявили пачку газет «Новоросія. Цікавий збіг, чи не так?», – пише нардеп Ігор Луценко

Користувачі мережі відзначають, що свої пости він написав навіть раніше, ніж про рішення розмістити у Нових Санжарах прибульців з Китаю дізнався очільник місцевої ОДА!

Тези Чередніченка полягали у тому, що влада має намір поселити українців на карантин на Полтавщині, при цьому уряд робить все з евакуйованими неправильно, і що взагалі медицина в Україні зруйнована, тому з цього карантину буде горе.

«Цікаві новини. А скоріше очікувані. Людьми маніпулюють. Промосковська 5 колона»,  – ширить допис у групі ФБ користувач Віктор Шевчик.

«В цих дописах думкою місцевих мешканців не просто маніпулювали, а відверто їм брехали, коли «занепокоєні» дописувачі зазначали, що люди, які повернулися з Китаю, є інфікованими та смертельно небезпечними для українців», – зазначила журналіст Євгенія Моторевська, яка радить громадянам в майбутньому критичніше сприймати інформацію.

«Ця неофіційна акцентована на страхах інформація випередила офіційну, з очевидними наслідками», – пишуть ЗМІ.

Хто ж такий цей Чередніченко, виникають питання у користувачів мережі? І тут же знаходяться відповіді: Агітує за ОПЗЖ і Шарія у ФБ, очолює Соціалістичну партію Киви, критикує, як і сам Кива, обидва майдани.

Полтавський журналіст Ігор Гавриленко відзначив, що Чередніченко на самовільно встановленому агітаційному кіоску ОПЗЖ додумався написати: «Під патронатом МВС». 

Нагадаємо, що Чередніченка, як очільника осередку СПУ у Полтаві, у 2018 році представив Ілля Кива, на той момент фаворит Арсена Авакова. Саме завдяки протекції Арсена Борисовича, Ілля Кива прийшов політику та зробив кар'єру в МВС, за короткий період часу ставши підполковником. А згодом опинився в рядах ОПЗЖ. 

Відомий український журналіст Роман Скрипін хоч і за опосередкованими даними доводить, що вся паніка в Нових Санжарах – спецоперація Авакова. Мета якої, серед іншого, перевірити можливості МВС діяти в умовах масових акцій протесту.

«Арсен Аваков, мразота ти остання! Ти не просто чорт, ти – смердюче дно і рано чи пізно, але понесеш відповідальність за все», –  ширить допис Maryna Khromykh. І принагідно нагадує: 23 лютого, 12.00, Офіс Президента. «Аваков робить з вас лоха!»

Читайте також:
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27 травня, 09:06
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14 травня, 13:13
Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.
08 травня, 10:35
Зеленському необхідно усвідомити, що громадян обурюють не карантинні заходи, а подвійні стандарти.
30 квітня, 13:05
Сотні поляків, які працюють у Німеччині, вийшли на протест проти обов'язкової самоізоляції для тих, хто перетинає кордон двох країн.
25 квітня, 14:20
Причиною відставки офіційно названа незадовільна робота у сфері комунікації.
23 лютого, 06:58