Совєцький Союз – «найвища стадія розвитку» Російської імперії

ІСТОРІЯ
25.05.2022, 21:43
Совєцький Союз – «найвища стадія розвитку» Російської імперії

Найстрашніші війни в історії людства ті, які ведуться не за території, а за ідеї, і нинішня російсько-українська війна якраз одна з них.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав народний депутат України IX скликання і відомий історик Володимир В'ятрович, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Авторитетний дослідник наголошує, метою війн за ідеї є не просто завоювати чужі землі, але й переробити сусідів і світ відповідно до уявлень потенційних переможців.

«Тож, якщо хтось заважає цим уявленням – його слід знищити. Жорстокість нинішньої війни теж обумовлена тим, що росіяни ставлять собі за мету завоювати не лише Україну, але й українців. Українці потрібні Кремлю як будівничі російського імперського проєкту під назвою "русскій мір". Саме цими словами росіяни означають своє бачення перебудови світу. СССР для Владіміра Путіна і його послідовників – це тá "земля обітована" минулого, куди вони хочуть привести свій народ. Тому що Совєтський Союз – це найвища стадія розвитку Російської імперії, період її найбільшої могутності, яку слід відродити», – аналізує Володимир В'ятрович.

Водночас нардеп стверджує, вигаданий путінськими ідеологами хворобливий погляд на світ мільйонів людей перетворює нинішню війну проти України у геноцид.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", московити навчилися керували населенням за допомогою пропаганди, голоду й інфекцій, тож нині путінський режим реанімував химерні плани попередників.

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Світ
Сайт Apple також перестав відкриватися на росії без VPN. Користувачі масово скаржаться на збої.
14 липня, 14:11
Політика
Гундяєв їде до Казані перевіряти темпи християнізації Татарстану.
14 липня, 11:49
Війна
Виробництво бензину в рф впало до рівня, еквівалентного лише близько 65% від середнього сезонного споживання.
10 липня, 19:11
Війна
Москва терміново укріплює авіазавод, де виробляють винищувачі Су-57 і Су-35. Захисні споруди зводять навіть навколо рипаркованих літаків.
10 липня, 13:18
Війна
Чим більше ударів по НПЗ, тим сильніше рф залежить від імпортного бензину.
09 липня, 19:05
Війна
У росії запровадили заборону на експорт дизельного пального, щоб, мовляв, збільшити постачання на внутрішній ринок.
08 липня, 18:52