Спершу США нас роззброїли, тепер заважають перемогти у війні

ВІЙНА
24 березня, 09:33
Спершу США нас роззброїли, тепер заважають перемогти у війні
Фото: Yigal Levin

Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».

Таку популярну серед українців думку висловив військовий аналітик і офіцер Армії оборони Ізраїлю Іґаль Лєвін, який перебуває у Києві. Вже історично склалося, що московія у разі важкої ситуації завжди біжить до Америки.

Згадайте період Першої та Другої світових війн, коли Кремль не просто просив, але навколішки благав допомоги саме у Заходу. Сьогодні, як бачимо, стан справ у держави-окупанта демонструє колапс, який взялися рятувати не сюзерени із комуністичного Китаю, а демократи зі США.

«Неодноразово наводив приклад того, як американці та весь Захід залежні від постачання вуглеводнів. Ми вже це проходили у 1967-1974 роках, коли ізраїльський міністр оборони Моше Даян заявив, що «наші американські друзі пропонують нам гроші, зброю та поради. Ми беремо гроші та зброю, від порад відмовляємось». Ось саме останнє я щиро раджу українцям.

Беріть від Заходу зброю та гроші, але ніколи та за жодних обставин не дійте за їхніми порадами. Завдавати ударів по ворожих НПЗ обов'язково потрібно продовжувати. Другого шансу Україна не матимете. Тим більше американцям нема чим вас шантажувати, вони й так уже майже не дають вам допомоги. Краще доведіть РФ до такого стану, щоби потім американцям треба було вкладатися саме в Україну», — слушно наголосив Іґаль Лєвін.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що після загарбання Авдіївки кремлівський бункерний дід став окрилений тріумфом. Він певен, що ніхто не завадить дійти його орді до Берліна та Парижа.

Спершу США нас роззброїли, тепер заважають перемогти у війні_1
Читайте також:
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37
Війна
Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.
26.12.2023, 19:21