Спікер парламенту Фінляндії йде у президенти

ПОЛІТИКА
08.07.2023, 17:13
Спікер парламенту Фінляндії йде у президенти

Головний проукраїнський політик північноєвропейської країни та щирий фінський націоналіст Юссі Галла-аго вже висунув свою кандидатуру.

Про це сам народний обранець і керівник парламенту Суомі заявив в інтерв'ю суспільному мовнику "Yle", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

51-річний Галло-аго – третя людина у фінляндській зовнішній політиці, який певен, що до кінця поточного 2023 року ресурсна федерація московії програє війну в Україні.

За його словами, у питанні зовнішньої політики прийняття бажаного за дійсне і наївність – це ті якості, які спричиняють небезпеку, а чинний президент Саулі Нійністьо припустився такої помилки, підтримуючи дружні відносини із РФ.

«Якщо моя партія – "Справжні фіни" – підтримає мою кандидатуру на президентських виборах наступного року, то я готовий. Я до останнього міркував з приводу цього кроку. Роздумував про те, якою є роль і головні завдання президента у цей доленосний для всього світу час й у тій міжнародній ситуації, в якій ми всі живемо. Я дійшов висновку, що зможу працювати на цій посаді.

Протягом останніх 20 років аналізи та прогнози розвитку Росії багато у чому базувалися на видаванні бажаного за дійсне, хоча всі очевидні докази вказують на протилежне. Глибока енергетична залежність Європи від Росії була результатом загравання із блакитними очима та одночасного споживання блакитного палива. Подвійні стандарти, скажете ви?! Так, вони, хоча свобода думки та політична свобода дій є дуже важливими фундаментальними питаннями для мене, і ми з однопартійцями не збираємося замилювати очі виборцям», – зазначив Юссі Галла-аго.

Станом на сьогодні свої кандидатури на головну державну посаду також висунули ексміністр закордонних справ Пекка Гаавісто, ексміністр освіти Пааво Вяюрюнен, чинний народний депутат Гаррі Гаркімо та директор Банку Фінляндії Оллі Рен.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", торік наприкінці літа Юссі Галла-аго на власні очі бачив безіменні могили вбитих росіянами українців у Бучі на Київщині.

Читайте також:
Політика
Відомий голлівудський актор, режисер і продюсер італійського походження закликав американців не голосувати за попередника Джозефа Байдена.
03 березня, 09:37
Політика
Американці, яким слід було б краще знати, що робити, вибирають страх, а не Конституцію. Вони знаходять виправдання для ігнорування законів.
18 січня, 19:04
Політика
Київ роками був надійним партнером Брюсселя й усіх своїх західних сусідів. Нині настала черга перейти на вищий щабель союзницьких відносин.
15.12.2023, 14:36
Політика
Кілька годин тому Володимир Зеленський прибув до Вашинґтону. Він має виголосити промову перед Сенатом.
21.09.2023, 18:27
Опінії
У ситуації, в якій опинився волею долі наш народ, прості та швидкі рішення – не вихід. Це радше відкладена на потім катастрофа...
13.08.2023, 20:38
Блоги
Всевишній завжди дає нам можливість і свободу вибору, сподіваючися, що ми зробимо правильно. Але вибір усе одне за нами.
08.07.2023, 16:01