«Справедливі тарифи» Зеленського перетворять Україну на Сомалі

04 січня, 11:06
«Справедливі тарифи» Зеленського перетворять Україну на Сомалі
Фото: Букви

У новому році слід згадати про ціну і вирок для українців, якими Володимир Зеленський ще позаторік у грудні обіцяв чергове "покращення".

Як відомо, з 1 січня 2021 року почали діяти нові "справедливі" тарифи для населення на житлово-комунальні послуги — це ціна.

А от вирок буде пізніше, коли народні обранці проголосують за законопроєкт про конфіскацію майна за борги українців по ЖКГ.

Особисто "гарант" очікує від Кабінету міністрів почути рішення про конкретні дати та суми, на які у громадян "зменшаться платіжки" за комунальні послуги.

Тут варто пригадати слова самого Зеленського, котрий, обійнявши президентську посаду, взявся зменшувати вартість послуг ЖКГ.

«Ми знаємо, що ціни на газ знизилися майже на 30%, а тарифи, на жаль, ні. Українці, суспільство це не розуміють. Ми часто обговорювали це питання і в Офісі президента, і з урядом, якому було доручено розробити механізм, що забезпечить справедливі тарифи... Нам постійно всі говорять, що комунальні послуги — це товар, за який треба платити справедливу ціну, що не можна втручатися в роботу регулятора. Ми все це все добре розуміємо, але є "але": не може платіжка за комуналку бути для людини вироком, і не може людина віддавати 50%, 60%, а є випадки, коли віддає 70% своєї заробітної плати», — підкреслив головний "слуга народу".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "зелена влада" не припиняє грабувати громадян України, навіть у свята.

Читайте також:
На місці загибелі двірнички в Полтаві по вул.23 Вересня замінять 200 м трубопроводу і встановлять 5 оглядових колодязів.
05 квітня, 12:15
Майже кожен українець стикався із проблемою підтоплення власного житла; однак не всі знають, що мають право на компенсацію.
15 лютого, 13:16
Невдовзі мешканці села Калинів Міст отримають доступ до безперебійного централізованого водопостачання.
07.09.2020, 08:56
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
13.08.2020, 08:46
Проблемі зношеності труб водопостачання у Пирятині комунальні служби нарешті приділили недохідну увагу.
31.07.2020, 08:56
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06.07.2020, 14:17