США активно готуються до можливої війни з РФ

СВІТ
22 березня, 16:29
США активно готуються до можливої війни з РФ
Фото: Google

На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.

Створюючи постійний гарнізон у Познані, США готуються до протистояння з РФ. Його поява – важлива віха, що наголошує на ключовій ролі Польщі у плані підтримки України силами НАТО у боротьбі з російською агресією.

Таку думку на шпальтах авторитетного військового мережевого журналу "Military.com" висловив американський оглядач Стів Бейнон. Про це повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

«Ми пишаємося заявою президента Джозефа Байдена про посилення постійної присутності військ США у Польщі. Ми роками домагалися цього, і це щойно стало реальністю», – прокоментував подію польський віцепрем'єр-міністр Маріуш Блащак.

Урядовець підкреслив, що Варшава особливо цінує формування американського гарнізону на тлі воєнного нападу Росії на Україну. Натомість Вашинґтон планує вивчати потенційну загрозу для Східного флангу НАТО.

За словами Блащака, Європа почувається безпечно, коли польські та американські збройні сили співпрацюють, а «цей гарнізон постійний є підтвердженням такої взаємодії. Ось, чому Польща у найближчі місяці та роки отримає американські танки, РСЗВ та літаки, щоби досягти максимальної інтероперабельності з американською армією»; гарнізон у Познані стане восьмим постійним гарнізоном США в Європі.

Своєю чергою,  Стів Бейнон нагадав, що 5-й корпус армії США зі штаб-квартирою у Форт-Ноксі (штат Кентуккі) з 2020 року дислокується в передовому оперативному пункті Кемп-Костюшко у Познані, в основному для управління логістикою місії Пентаґону, що розширюється, в регіоні. Тим самим зміцнюються межі НАТО.

У 2022 році президент Байден пообіцяв зробити його постійним. І цю обіцянку американський лідер виконав 22 березня 2023 року.

А проте, як пише Стів Бейнон, «чисельність вищезгаданого гарнізону армії США у Кемп-Костюшко становить лише малу частину від кількості інших підрозділів у трьох інших європейських країнах. Усі вони перебувають набагато далі від безпосередньої російської території».

Загалом на території Польщі нині перебуває близько 10 тисяч військових США. Усі вони несуть службу на ротаційній основі, завданням якої є протистояння потенційній російській агресії у будь-якому вигляді.

Створюючи постійний гарнізон у Польщі, Вашинґтон посилює власні позиції на потенційному театрі бойових дій і демонструє готовність до тривалого протистояння з Москвою. Відтак навіть умовний союз РФ із КНР не змусить США припинити допомагати Україні та змінювати контингент НАТО в Європі.

А тим часом "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях. Однак це не точно.

Читайте також:
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
02 червня, 16:32
Війна
Україна має право захищатися
01 червня, 12:05
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10