Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»

ВІЙНА
20.03.2023, 17:43
Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»
Фото: Atlantic Council

Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.

Таку думку висловила відома вітчизняна журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук Олеся Яхно, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона стверджує, що вказаний сценарій є доволі небезпечним, перш за все для України, водночас дуже багато залежатиме від дій умовно колективного Заходу, якому не варто зупинятися на досягнутому.

«Розвиток подій – ні миру, ні війни – це реальна загроза. По-перше, такий варіант свідчитиме про те, що окупація триває. І за контролю (навіть, часткового) Запорізької та Херсонської областей (окрім Донецької та Луганської) війна продовжуватиметься на інших рівнях. Зокрема, Росія і далі витіснятиме Україну та інших з моря.

По-друге, будь-яка військова пауза для РФ – тимчасова. На Росії немає політики як такої, російська влада компенсує її зовнішньою війною, навколо якої та будується вся пропаганда для "глибинного народу". Будь-яка пауза ризикова для активізації внутрішніх процесів, різних груп.

Ну, зокрема, і тих, які можуть бути невдоволені розподілом ресурсів під війну. За будь-яких обставин бої ще будуть. А ось тут уже багато що залежить на пряму від самого Заходу», – пояснює Олеся Яхно.

Від того, наскільки Вашинґтон, Брюссель і решта наших партнерів підкріплять днями виданий ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Владіміра Путіна як сильний юридичний крок достатньою наступальною зброєю залежать фронтові Сил оборони України.

Адже цілком очевидно, що навіть імовірний миротворчий тиск з Америки та об'єднаної Європи не змусить наш Генеральний штаб продовжувати визволяти від окупантів українські землі.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Москва зуміла згуртувати довкола себе паріїв цивілізованого світу, Мінськ, Тегеран, Пхеньян і Дамаск підставили міцне плече Кремлю.

Читайте також:
Політика
Туреччина закликала НАТО уникати того, щоб будь-яка координація допомоги «створювала враження активнішого залучення Альянсу у конфлікт»
08 червня, 11:34
Політика
Посадовці з Великої Британії та ще двох союзників Парижа висловили занепокоєння щодо запрошення представника московії
17 травня, 18:14
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56