Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»

ВІЙНА
20.03.2023, 17:43
Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»
Фото: Atlantic Council

Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.

Таку думку висловила відома вітчизняна журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук Олеся Яхно, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона стверджує, що вказаний сценарій є доволі небезпечним, перш за все для України, водночас дуже багато залежатиме від дій умовно колективного Заходу, якому не варто зупинятися на досягнутому.

«Розвиток подій – ні миру, ні війни – це реальна загроза. По-перше, такий варіант свідчитиме про те, що окупація триває. І за контролю (навіть, часткового) Запорізької та Херсонської областей (окрім Донецької та Луганської) війна продовжуватиметься на інших рівнях. Зокрема, Росія і далі витіснятиме Україну та інших з моря.

По-друге, будь-яка військова пауза для РФ – тимчасова. На Росії немає політики як такої, російська влада компенсує її зовнішньою війною, навколо якої та будується вся пропаганда для "глибинного народу". Будь-яка пауза ризикова для активізації внутрішніх процесів, різних груп.

Ну, зокрема, і тих, які можуть бути невдоволені розподілом ресурсів під війну. За будь-яких обставин бої ще будуть. А ось тут уже багато що залежить на пряму від самого Заходу», – пояснює Олеся Яхно.

Від того, наскільки Вашинґтон, Брюссель і решта наших партнерів підкріплять днями виданий ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Владіміра Путіна як сильний юридичний крок достатньою наступальною зброєю залежать фронтові Сил оборони України.

Адже цілком очевидно, що навіть імовірний миротворчий тиск з Америки та об'єднаної Європи не змусить наш Генеральний штаб продовжувати визволяти від окупантів українські землі.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Москва зуміла згуртувати довкола себе паріїв цивілізованого світу, Мінськ, Тегеран, Пхеньян і Дамаск підставили міцне плече Кремлю.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37
Війна
Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.
26.12.2023, 19:21
Світ
Дарма, що ізраїльський режим не дослухається до порад із латиноамериканської держави. Бо президент Наїб Букеле — етнічний палестинець.
24.12.2023, 07:59
Світ
Брудні гроші не пахнуть. Це доведено продажними західними політиками, депутатами та чиновниками, які служать Москві та Пекіну.
17.12.2023, 11:15
Опінії
Віктор Орбан продовжує як вуж на пательні вимагати свого. Цей цинічний лицемір ще поп'є з України крові за завданням Кремля.
17.12.2023, 09:33