Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»

ВІЙНА
20 березня, 17:43
Небезпечний варіант для України та світу: «ні миру, ні війни»
Фото: Atlantic Council

Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.

Таку думку висловила відома вітчизняна журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук Олеся Яхно, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона стверджує, що вказаний сценарій є доволі небезпечним, перш за все для України, водночас дуже багато залежатиме від дій умовно колективного Заходу, якому не варто зупинятися на досягнутому.

«Розвиток подій – ні миру, ні війни – це реальна загроза. По-перше, такий варіант свідчитиме про те, що окупація триває. І за контролю (навіть, часткового) Запорізької та Херсонської областей (окрім Донецької та Луганської) війна продовжуватиметься на інших рівнях. Зокрема, Росія і далі витіснятиме Україну та інших з моря.

По-друге, будь-яка військова пауза для РФ – тимчасова. На Росії немає політики як такої, російська влада компенсує її зовнішньою війною, навколо якої та будується вся пропаганда для "глибинного народу". Будь-яка пауза ризикова для активізації внутрішніх процесів, різних груп.

Ну, зокрема, і тих, які можуть бути невдоволені розподілом ресурсів під війну. За будь-яких обставин бої ще будуть. А ось тут уже багато що залежить на пряму від самого Заходу», – пояснює Олеся Яхно.

Від того, наскільки Вашинґтон, Брюссель і решта наших партнерів підкріплять днями виданий ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Владіміра Путіна як сильний юридичний крок достатньою наступальною зброєю залежать фронтові Сил оборони України.

Адже цілком очевидно, що навіть імовірний миротворчий тиск з Америки та об'єднаної Європи не змусить наш Генеральний штаб продовжувати визволяти від окупантів українські землі.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Москва зуміла згуртувати довкола себе паріїв цивілізованого світу, Мінськ, Тегеран, Пхеньян і Дамаск підставили міцне плече Кремлю.

Читайте також:
Світ
Зі 199 народних депутатів за ратифікацію протоколу про членство Суомі у Північноатлантичному альянсі висловилися 182, проти – 6.
27 березня, 20:23
Опінії
От в Індії переконані, що РФ під час війни стала тільки сильнішою. А у Мексиці, що Україні варто нарешті припинити чинити опір агресору...
17 березня, 17:55
Економіка
На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.
04 лютого, 20:44
Світ
Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.
02 лютого, 21:00
Опінії
«Мы пытались высрать отношения с Западом, и с НАТО», – ось чи не єдиний зафіксований випадок, коли Владімір Путін сказав правду...
29.10.2022, 08:45
Опінії
Світить і поліцай
27.10.2022, 13:55