Байден вирішив позбавити товариша Сі доларів

ЕКОНОМІКА
21 березня, 17:17
Байден вирішив позбавити товариша Сі доларів
Фото: Republic World

Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.

Такі невтішні для Сі Цзіньпіна відомості з Шанхаю оприлюднив один із провідних американських телеканалів "CNBC", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, одна з найбільших міжнародних інвесткомпаній "Vanguard Group" вирішила піти з китайського ринку, заривши всі свої офіси на теренах комуністичної диктатури.

Також уточнюється, що вищевказаний американський фінансовий гігант виходить зі спільного із китайцями підприємства "Ant Group", завершивши 6-річну присутність бізнесменів зі США у другій за величиною економіці світу.

Фактично, за непрямою вказівкою з Білого дому із КНР виводяться активи на $7,1 трильйона, суму, яку товаришу Сі немає чим заповнити для підтримки народного господарства Піднебесної, постраждалого від наслідків COVID-пандемії.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", економічне зростання США залишається стабільним, оскільки сильний ринок праці та охолодження інфляції дозволили американцям продовжувати витрачати.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04 вересня, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23