Байден вирішив позбавити товариша Сі доларів

ЕКОНОМІКА
21.03.2023, 17:17
Байден вирішив позбавити товариша Сі доларів
Фото: Republic World

Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.

Такі невтішні для Сі Цзіньпіна відомості з Шанхаю оприлюднив один із провідних американських телеканалів "CNBC", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, одна з найбільших міжнародних інвесткомпаній "Vanguard Group" вирішила піти з китайського ринку, заривши всі свої офіси на теренах комуністичної диктатури.

Також уточнюється, що вищевказаний американський фінансовий гігант виходить зі спільного із китайцями підприємства "Ant Group", завершивши 6-річну присутність бізнесменів зі США у другій за величиною економіці світу.

Фактично, за непрямою вказівкою з Білого дому із КНР виводяться активи на $7,1 трильйона, суму, яку товаришу Сі немає чим заповнити для підтримки народного господарства Піднебесної, постраждалого від наслідків COVID-пандемії.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", економічне зростання США залишається стабільним, оскільки сильний ринок праці та охолодження інфляції дозволили американцям продовжувати витрачати.

Читайте також:
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».
24 січня, 07:19
Економіка
Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.
25.10.2023, 11:23
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21