США готові до конфлікту у відкритому космосі, – The Guardian

СВІТ
29.05.2023, 20:12
США готові до конфлікту у відкритому космосі, – The Guardian
Фото: The Guardian

Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.

Такі відомості з посиланням на заяву бригадного генерала Джесса Моргауза оприлюднило впливове британське видання "The Guardian", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Будучи одним із керівників військового космічного командування США, чоловік стверджує, що розробка антисупутникових технологій для боротьби з погрозами таких країн, як РФ і КНР, на завершальній стадії.

Все більше значення супутників для економіки та оборони означає, що атака таких активів може мати серйозні наслідки, особливо для країн, де при владі деспотичні постаті.

«Від початку російського вторгнення в Україну, Москва загрожувала знищенням західних комерційних супутників, якщо вона вважатиме, що вони пов'язані з війною. Але зараз ми бачимо, що це не більше ніж порожня риторика.

Важливо розуміти, що одним з уроків війни в Україні є те, наскільки стійкими виявились системи "StarLink". Вони складаються із тисяч невеликих супутників, котрі знаходяться досить низько на орбіті та які легко замінити та оновити у разі загрози», – зазначив бригадний генерал Джесс Моргауз.

Співробітник Пентаґону також додав, що станом на тепер тільки 4 країни у світі, а саме США, КНР, Індія та Росія здійснили випробування протисупутникової зброї, знищуючи власні супутники ракетами із землі, чим продемонстрували свої м'язи суперникам (тобто, один одному – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай шукає нові військові переваги, розширюючи потенціал у таких сферах, як штучний інтелект, інформаційні мережі, авіація і космос.

Читайте також:
Політика
«Defence City»: як Арахамія лобіює корупційний клуб постачальників зброї
вчора, 18:31
Опінії
Поки ми не наведемо лад у себе — війна триватиме.
вчора, 12:56
Політика
Оприлюднено фото маєтку Умєрових у Флориді.
вчора, 11:51
Війна
Уряд України ухвалив рішення щодо підготовки резервних місць для роботи міністерств і відомств у західних областях країни.
вчора, 10:29
Політика
Ігнорувати війну більше не вийде.
04 липня, 19:20
Політика
Кабмін підвищив статус могили рабина Нахмана: між духовністю та політикою пам’яток.
02 липня, 20:39