США готові до конфлікту у відкритому космосі, – The Guardian

СВІТ
29.05.2023, 20:12
США готові до конфлікту у відкритому космосі, – The Guardian
Фото: The Guardian

Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.

Такі відомості з посиланням на заяву бригадного генерала Джесса Моргауза оприлюднило впливове британське видання "The Guardian", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Будучи одним із керівників військового космічного командування США, чоловік стверджує, що розробка антисупутникових технологій для боротьби з погрозами таких країн, як РФ і КНР, на завершальній стадії.

Все більше значення супутників для економіки та оборони означає, що атака таких активів може мати серйозні наслідки, особливо для країн, де при владі деспотичні постаті.

«Від початку російського вторгнення в Україну, Москва загрожувала знищенням західних комерційних супутників, якщо вона вважатиме, що вони пов'язані з війною. Але зараз ми бачимо, що це не більше ніж порожня риторика.

Важливо розуміти, що одним з уроків війни в Україні є те, наскільки стійкими виявились системи "StarLink". Вони складаються із тисяч невеликих супутників, котрі знаходяться досить низько на орбіті та які легко замінити та оновити у разі загрози», – зазначив бригадний генерал Джесс Моргауз.

Співробітник Пентаґону також додав, що станом на тепер тільки 4 країни у світі, а саме США, КНР, Індія та Росія здійснили випробування протисупутникової зброї, знищуючи власні супутники ракетами із землі, чим продемонстрували свої м'язи суперникам (тобто, один одному – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай шукає нові військові переваги, розширюючи потенціал у таких сферах, як штучний інтелект, інформаційні мережі, авіація і космос.

Читайте також:
Опінії
На превеликий жаль, світ декларацій, спільних фото і листів крайнього занепокоєння переміг світ рішучих дій. Ми досі платимо кров'ю за волю.
20:31
Опінії
В окопах — раби без прав чи добровольці з гідністю?
вчора, 17:35
Опінії
Прос@равши надбання Майдану, суспільство заплатило кишенею і кров'ю, а не зробивши висновків, цю плату подвоїть.
вчора, 11:11
Політика
Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ
20 червня, 15:00
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31