США оголосили новий пакет допомоги Україні, включаючи снаряди для танків зі збідненим ураном

ВІЙНА
07 вересня, 06:18
США оголосили новий пакет допомоги Україні, включаючи снаряди для танків зі збідненим ураном

Це сорок шостий транш обладнання від адміністрації президента країни Джо Байдена

46-й пакет допомоги від США включає: додаткове обладнання ППО, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю, включаючи снаряди зі збідненим ураном для танків Abrams та інше обладнання, щоб допомогти Україні протистояти російській війні.

Міністерство оборони Сполучених Штатів оголосило про новий пакет додаткової безпекової допомоги для України на загальну суму 175 мільйонів доларів.

Це оголошення є сорок шостим траншем обладнання від адміністрації президента країни Джо Байдена, яке буде надано з запасів Пентагону з серпня 2021 року, інформує Міноборони США.

Пакет включає: додаткове обладнання ППО, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю, включаючи снаряди зі збідненим ураном для танків Abrams та інше обладнання, щоб допомогти Україні протистояти загарбницькій війні з боку росії.

До пакету входять і додаткові боєприпаси для ракетно-артилерійських систем високої мобільності HIMARS, а також артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм, мінометні системи та снаряди, протитанкові системи Javelin і AT-4 та інша зброя. Крім того, буде надано тактичні аеронавігаційні системи та захищені системи зв'язку.

“Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб забезпечити Україну можливостями для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі у сфері безпеки”, – йдеться на сайті Пентагону.

Читайте також:
Світ
"Війна в Україні може тривати довго, і ми готові надавати допомогу довго"
14.12.2022, 11:27
Війна
Попереду шалені повоєнні роки. Вижити у цьому лихолітті буде важче, ніж на фронті...
16:39
Війна
Органи влади Білорусі, мабуть, намагаються використовувати міжнародних представників як щит, щоб уникнути відповідальності.
15:05
Війна
На тимчасово окупованих територіях окупанти змушують фермерів продавати продукцію за безцінь
12:13
Війна
Сьогодні та повсякчас дякую всім, хто стоїть на захисті нашої країни, дає гідну відсіч окупантам та наближає перемогу.
11:02
Війна
Окупанти везуть застарілі засоби ППО, бо їм не вдається закрити свої військові об'єкти в Криму.
08:06