США оголосили новий пакет допомоги Україні, включаючи снаряди для танків зі збідненим ураном

ВІЙНА
07.09.2023, 06:18
США оголосили новий пакет допомоги Україні, включаючи снаряди для танків зі збідненим ураном

Це сорок шостий транш обладнання від адміністрації президента країни Джо Байдена

46-й пакет допомоги від США включає: додаткове обладнання ППО, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю, включаючи снаряди зі збідненим ураном для танків Abrams та інше обладнання, щоб допомогти Україні протистояти російській війні.

Міністерство оборони Сполучених Штатів оголосило про новий пакет додаткової безпекової допомоги для України на загальну суму 175 мільйонів доларів.

Це оголошення є сорок шостим траншем обладнання від адміністрації президента країни Джо Байдена, яке буде надано з запасів Пентагону з серпня 2021 року, інформує Міноборони США.

Пакет включає: додаткове обладнання ППО, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю, включаючи снаряди зі збідненим ураном для танків Abrams та інше обладнання, щоб допомогти Україні протистояти загарбницькій війні з боку росії.

До пакету входять і додаткові боєприпаси для ракетно-артилерійських систем високої мобільності HIMARS, а також артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм, мінометні системи та снаряди, протитанкові системи Javelin і AT-4 та інша зброя. Крім того, буде надано тактичні аеронавігаційні системи та захищені системи зв'язку.

“Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб забезпечити Україну можливостями для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі у сфері безпеки”, – йдеться на сайті Пентагону.

Читайте також:
Політика
У Палаті представників США все більше голосів на користь негайного ухвалення великого пакета допомоги Україні. Вашинґтон не кине Київ.
04 березня, 19:13
Світ
Американські урядовці хочуть обійти перепони, створені трампівським угрупованням у Конґресі. Кидати Україну напризволяще США не збираються.
03 березня, 15:42
Політика
Адміністрація 46-го американського президента розробляє унікальний законопроєкт. Він фінансово посилить національну безпеку 4 країн.
12.10.2023, 07:51
Економіка
Американські друзі України почали дебати з приводу надання найбільшого пакета допомоги. Його розмір коливається від $50 до $100 мільярдів.
10.10.2023, 14:17
Світ
"Війна в Україні може тривати довго, і ми готові надавати допомогу довго"
14.12.2022, 11:27
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
17:40