Сенат США обговорює виділення до $100 млрд для України

ЕКОНОМІКА
10.10.2023, 14:17
Сенат США обговорює виділення до $100 млрд для України

Американські друзі України почали дебати з приводу надання найбільшого пакета допомоги. Його розмір коливається від $50 до $100 мільярдів.

Сенатори від обох провідних партій США заявляють про намір у найкоротший термін домогтися ухвалення бюджетних витрат для України на рік уперед. Про це повідомило видання The Wall Stree Journal.

Зазначається, що майбутній пакет допомоги, який прямо зараз обговорюють проукраїнськи налаштовані сенатори, набагато перевищує обсяг допомоги, ініційований цьогоріч у серпні Джозефом Байденом. Однак уточнюється, що конґресмени-трампісти у Палаті представників спробують завадити процедурі.

У зв'язку з цим уточнюється, що на тлі майбутньої передвиборної кампанії Республіканська партія також зазнає тиску з боку електорату. Особливо незадоволених новими видатками на війну проти РФ.

Як вважають більшість сенаторів, які виступають за продовження фінансової та військової допомоги України, ухвалення великого пакета стане для інших країн потужним сигналом. Власне цей сигнал мають почути й у Москві, де розраховують приспати пильність Заходу затяжною війною з метою поширити «втому від війни».

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Адміністрація 46-го американського президента розробляє унікальний законопроєкт. Він фінансово посилить національну безпеку 4 країн.
12.10.2023, 07:51
Війна
Це сорок шостий транш обладнання від адміністрації президента країни Джо Байдена
07.09.2023, 06:18
Світ
"Війна в Україні може тривати довго, і ми готові надавати допомогу довго"
14.12.2022, 11:27
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Не все так просто із блокуванням кордонів. Окрім російського політичного інтересу, ще є російський економічний інтерес.
14 лютого, 20:38