США винесли вирок Кремлю

КРИМІНАЛ
18 лютого, 18:47
США винесли вирок Кремлю
Фото: Deutsche Welle

Росія скоїла злочини проти людяності. Свідченням цього є закатовані українці Бучі, Маріуполя, Ізюма, Попасної та Херсону...

Про це під час свого виступу на щорічній Мюнхенській безпековій конференції заявила віцепрезидент США Камала Гарріс, передає медіаагенція "Останній Бастіон". Таким чином, Білий дім офіційно заявив, що армія РФ скоїла злочини проти людяності в Україні.

Американський уряд нарешті визначився, «Росія винна у чисельних антигуманних діях. І я говорю всім тим, хто вчинив ці злочини, та їх керівництву, які причетні до цих злочинів – ви будете притягнуті до відповідальності», – наголосила пані Гарріс.

Віцепрезидент США оприлюднила лише деякі факти, які можна використовувати як доказ злочинів Кремля. Пані Гарріс розповіла про конкретні випадки, які супроводжувалися документальними свідченнями та офіційними заявами від представників Організації Об'єднаних Націй.

«По-перше, від початку цієї неспровокованої широкомасштабної війни ми були свідками того, як російські війська чинили жахливі звірства та воєнні злочини. Російські війська до тепер здійснюють значні та систематичні, але нічим не спровоковані, напади на цивільне населення: жахливі акти вбивств, тортур, зґвалтувань та депортації.

Масові вбивства у стилі страти, побиття та поразки електричним струмом. Російський режим насильно вивіз сотні тисяч людей з України до Росії, зокрема дітей. Росіяни жорстоко розлучили дітей зі своїми сім'ями», – звинуватила Москву віцепрезидент США.

У своєму виступі пані Гарріс навела докази навмисних нападів на цивільних осіб і цивільні об'єкти, включаючи бомбардування пологового будинку, внаслідок якого загинула вагітна мати. А також авіаудар по драматичному театру у Маріуполі, де ховалися мирні жителі; там було вбито сотні людей, головним чином дітей, старих, хворих і жінок.

Американський віцепрезидент розповіла про жахливі документальні кадри з Бучі, на яких цивільних було застрелено і кинуто гнити на вулицях. Навела документальне повідомлення від ООН про 4-річну дівчинку, яка зазнала сексуального насильства з боку російських окупантів.

«Усе це – варварські та нелюдські акти. Тож, у зв'язку з вище наведеним, США продовжать підтримувати судовий процес над Росією, який, попри наші сподівання, не буде швидким», – підкреслила Камала Гарріс.

Коментуючи заяву віцепрезидента США, різні західні експерти зауважують, що ще доведеться з'ясувати: реально буде притягнуто до відповідальності обвинувачених у скоєнні тяжких воєнних злочинів, і чи понесе покарання особисто Владімір Путін, як ініціатор геноцидної війни проти українців. Водночас показово, що заява пані Гарріс озвучена відразу після оголошення американським урядом про доведені факти вчинення російською армією воєнних злочинів в Україні.

Своєю чергою, президент Джозеф Байден і державний секретар Ентоні Блінкен заявили, що, на їхню думку, воєнні злочини мали місце. «Цілком очевидно, що звірства з боку російських військ кваліфікуються як геноцид», – наголосив Байден.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відроджена путінським режимом омріяна мільйонами росіянами система ГУЛАГу знову тероризує безневинних українців. Особливо, нашу викрадену малечу.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03
Кримінал
Німеччина буде зобов’язана заарештувати путіна, якщо він приїде, і передати його до МКС
19 березня, 10:07
Кримінал
Спеціальний військовий трибунал для путіна вже створюється.
18 березня, 10:05
Виміри
Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видала ордер на арешт путіна
17 березня, 17:24
Війна
Чому ж тоді Організація Об'єднаних Націй сліпа до нашої трагедії, як і Організація з безпеки та співробітництва в Європі?
17 березня, 16:01