Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів

ВІЙНА
20.11.2022, 20:27
Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів

Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.

Відповідний фотозвіт зі Східного фронту виклала у Facebook пресслужба 30 Окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що з-поміж артилеристів-ракетників Збройних Сил України помічено справжніх фронтових митців, які замість картин ювелірно шліфують вогнем ворога.

«Українські "художники" та їхні смертельні "олівці" готові до бою. "Реактивники" нашої Великокнязівської бригади – знані на фронті митці. Такі шедеври "малюють" на полі битви, що у ворога аж дух перехоплює. Серед наших маестро – оці повелителі "Граду". Вогневий дощ загарбникам забезпечимо на всі 100%!», – прокоментували у пресслужбі 30 ОМБр.

Окремо українські захисники додають, що стоятимуть міцно як граніт на варті нашого Бахмуту, до якого не підпустять ворогів на відстань одного пострілу з ракетної системи залпового вогню.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", окупаційно-терористичному контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село Опитне на Донеччині.

Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів_1
Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів_3
Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів_5
Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів_7
Бригада імені князя Острозького показала смертельні «олівці» для окупантів_9
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур має на меті впокорити Україну, тому за його наказом мобілізовано до 500 тисяч представників "гарматного м'яса".
06 лютого, 07:00
Війна
Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.
02 лютого, 07:46
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27