Суцільні руїни, мертва земля... Кліщіївка

ВІЙНА
22.10.2023, 18:30
Суцільні руїни, мертва земля... Кліщіївка

Знелюднені через російське повномасштабне воєнне вторгнення міста і села Донеччині стали попелищем. Там зараз тривають запеклі бої.

Відповідні кадри з околиць багатостраждального Бахмута оприлюднило Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Один із важливих пунктів у нашій обороні — це Кліщіївка.

Вщент розтрощене ворожою артилерією село ось уже пів року переходить із рук у руки. Проте станом на тепер над тим, що лишилося від Кліщіївки, майорить прапор свободи, синьо-жовтий стяг України.

«Погляньте, перед вами суцільні руїни... Мертва земля, знана як село Кліщіївка. Ще одна яскрава картина, яка відображає те, що залишає по собі «русскій мір». Ще один доказ чергового злочину проти людства.

Це ще одна причина ніколи не забувати все скоєне окупантом на нашій землі. Та наше сонце обов'язково зійде! Стоїмо міцно. Боротьба триває», — відзвітувало зі Східного фронту Командування ДШВ ЗСУ.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04