Суд вимагає від адміністрації Трампа відновити діяльність USAID

СВІТ
26 лютого, 21:41
Суд вимагає від адміністрації Трампа відновити діяльність USAID

47-й американський президент негайно має припинити тиск на не лояльних йому чиновників і бюрократів. Феміда США не на боці Дональда Трампа.

Як повідомила газета The Washington Post, Суд округу Колумбія дав один день (починаючи від 00:00 27 лютого) на відновлення іноземної допомоги за програмою US AID. У Білому домі та Державному департаменті поки не коментують рішення слуг Феміди.

Федеральний суддя Вашинґтону Амір Алі заявив, що влада в особі Трампа не виконала попередню постанову про «розморожування» фінансових коштів. Рішення ухвалено за підсумками кількаденних слухань ініційованих, зокрема, представниками Демократичної партії.

«Минуло 12 днів, а наша суддівська колегія досі не може отримати від адміністрації Трампа та його адвокатів, присутніх на засіданні, з якої причини мільйони доларів були заблоковані та коли нарешті їх розблокують. Ми чітко дали зрозуміти, що вимагаємо поновити діяльність програм, фінансованих US AID», — заявив суддя Амір Алі.

Зауважимо, що на початку лютого державний секретар Марко Рубіо призупинив усю іноземну допомогу, яку фінансує Держдепартамент і Агентство США з міжнародного розвитку (US AID). Згодом голова Департаменту ефективності уряду США (DOGE) Ілон Маск оголосив, що співробітників «відправлено в адміністративну відпустку» і, швидше за все, звільнять.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, що у московському Кремлі аплодують самознищенню Америки руками трампістів. 47-й господар Білого дому не помітив, як підіграв бункерному діду путіну.

Читайте також:
Політика
Крім того, бійці допомогли з прибиранням паркової зони неподалік від Білого дому.
28 серпня, 12:33
Політика
ФБР провело обшуки в будинку колишнього радника президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джона Болтона
22 серпня, 16:32
Політика
Маск визнав, що якщо він все-таки вирішить створити політичну партію, це зашкодить його відносинам з віцепрезидентом.
20 серпня, 11:21
Політика
«Хочу, аби Ілон та весь бізнес у США процвітали».
24 липня, 22:11
Політика
Це рекордний показник за 35 років.
14 липня, 14:05