Свавілля «зелених» судів може закінчитися новим Майданом

27 лютого, 20:53
Свавілля «зелених» судів може закінчитися новим Майданом
Фото: Рубрика

Зе-команда так і не зрозуміла, що після 2014 року українське суспільство докорінно змінилося: терпіти кривосуддя ніхто більше не буде.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив політолог і член опозиційної партії "Європейська солідарність" Сергій Таран.

За словами соратника Петра Порошенка, вибіркове судочинство, яке практикує влада щодо Андрія Антоненка, а тепер ще і Сергія Стерненка, може погано закінчитися насамперед для цієї самої влади.

Читайте також:

«Коли за останні півтора року порушуються десятки кримінальних справ проти опозиції, волонтерів, ветеранів і жодної реальної – проти представників "п'ятої колони"... Коли Стерненку, який боронив Одесу від "русскай вєсни" виписують 7 років, а Медведчуку з обвинуваченням у фінансуванні тероризму, не пред'являють офіційних звинувачень, – це викликає справедливе обурення», – заявив Сергій Таран.

Він також додав, що будь-які "велюрові закони" ініційовані "слугами народу" ніколи не будуть Конституцією України, бо активна громадськість стане їм на заваді.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Володимир Зеленський продовжує ґвалтувати вітчизняний Основний закон.

Читайте також:
Ключовим об'єктом зусиль президента будь-якої нормальної країни є його власна програма розвитку держави, а не переслідування попередників.
12 березня, 13:07
"Каскадні" темпи вакцинації, які обіцяв провести очільник вітчизняного міністерства охорони здоров'я, завершилися 90 щепленнями у суботу.
01 березня, 10:23
Новорічний виступ Володимира Зеленського нагадує підліткове фрондерство задля порятунку іміджу головного "слуги народу".
02 січня, 13:37
Вітчизняні підприємці нарікають на відсутність сталого порядку у країні, а самі схильні до системної корупції.
19.12.2020, 17:45
Громадяни України, які досі підтримують "політику" Володимира Зеленського, становлять неосвічений і декласований прошарок суспільства.
30.11.2020, 10:55
"Гарант" і його команда обіцяють щедру матеріальну допомогу одночасно малому бізнесу і малозабезпеченим українцям.
25.11.2020, 11:07