Свічки безпам'ятства від глядачів «95 Кварталу»

ПОЛІТИКА
26.11.2023, 19:52
Свічки безпам'ятства від глядачів «95 Кварталу»
Фото: Facebook

Зе-лицедії занапастили здобутки істориків, громадських діячів і політиків щодо суспільної пам'яті про Голодомори. Рояль — їхній символ.

Стаю на захист Зеленського щодо його тупого огидного жарту зі сцени про «Сеньйора Голодомора». Він не винен; вірніше, винен в останню чергу.

Після тієї репризи зала мав встати і піти. Мовчки, навіть без криків обурення, а після цього концерти ті мали оминати, мов розсадники чуми.

Однак зала сиділа і реготала, купувала квитки на наступні концерти по $50-100, а лицедії... Ну, що лицедії? Вони дають натовпу те, що йому подобається.

Неважливо, чи на ярмарковій площі за жменю мідяків, чи у величезній концертній залі за «котлету» гривень. І у нас гарний президент, для когось.

Такий президент, на якого «мудрий український нарід» заслуговує, бо... Бо визирнув на День пам'яті жертв Голодоморів на вулицю і побачив у п'ятиповерхвівці навпроти лише дві свічки!

У Луганську колись було значно більше. Жаль свічки? Це 10 гривень. Ліньки?

Чи... Як там у Жені Кошового із «Кварталу 95» було написано на стрічці під час вікопомних дебатів на стадіоні? — «POHUY».

Побачивши таке, нормальна людина ніколи б за них не голосувала, але ж... — «POHUY, хоть поржом»! Ну, а що, «приколінічуваки»; так що не у Володимирі Лєксандровичі причина.

Вочевидь, «мудрий український нарід» морально деградував і отупів. А тому маємо такий результат, коли у вікнах здебільшого мовчазна порожнеча замість свічок пам'яті.

Автор : Павло Бондаренко
Читайте також:
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21