Свічки безпам'ятства від глядачів «95 Кварталу»

ПОЛІТИКА
26.11.2023, 19:52
Свічки безпам'ятства від глядачів «95 Кварталу»
Фото: Facebook

Зе-лицедії занапастили здобутки істориків, громадських діячів і політиків щодо суспільної пам'яті про Голодомори. Рояль — їхній символ.

Стаю на захист Зеленського щодо його тупого огидного жарту зі сцени про «Сеньйора Голодомора». Він не винен; вірніше, винен в останню чергу.

Після тієї репризи зала мав встати і піти. Мовчки, навіть без криків обурення, а після цього концерти ті мали оминати, мов розсадники чуми.

Однак зала сиділа і реготала, купувала квитки на наступні концерти по $50-100, а лицедії... Ну, що лицедії? Вони дають натовпу те, що йому подобається.

Неважливо, чи на ярмарковій площі за жменю мідяків, чи у величезній концертній залі за «котлету» гривень. І у нас гарний президент, для когось.

Такий президент, на якого «мудрий український нарід» заслуговує, бо... Бо визирнув на День пам'яті жертв Голодоморів на вулицю і побачив у п'ятиповерхвівці навпроти лише дві свічки!

У Луганську колись було значно більше. Жаль свічки? Це 10 гривень. Ліньки?

Чи... Як там у Жені Кошового із «Кварталу 95» було написано на стрічці під час вікопомних дебатів на стадіоні? — «POHUY».

Побачивши таке, нормальна людина ніколи б за них не голосувала, але ж... — «POHUY, хоть поржом»! Ну, а що, «приколінічуваки»; так що не у Володимирі Лєксандровичі причина.

Вочевидь, «мудрий український нарід» морально деградував і отупів. А тому маємо такий результат, коли у вікнах здебільшого мовчазна порожнеча замість свічок пам'яті.

Автор : Павло Бондаренко
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53
Полтава
Роками Диканська громада не бачила і не чула наближених до олігарха Олега Кулініча партійців. Там, де вони, — суцільні корупційний схематоз.
02 лютого, 12:31
Кримінал
41-річного депутата муніципальної ради Ріу-ді-Жанейру Карлуша Болсонару звинувачено у «незаконному шпигунстві». Він стежив за опонентами.
31 січня, 12:31
Опінії
У нас із вами нікого немає, окрім нас із вами. Все, що треба зробити, ніхто за нас не зробить, навіть сумні клоуни з Банкової...
22.12.2023, 07:09