Свідомість гурту: вони побігли, і ми – за ними

Опінії
28.08.2021, 17:06
Свідомість гурту: вони побігли, і ми – за ними
Фото: Facebook

Або знову про несвяткове...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

З огляду на різномасне наповнення соціуму, себто, якщо не так пафосно – 73 на 12-15, не кожного з нас правнук спитає: «А ти, дідусю, голосував за Зеленського?».

Ваша правда, тому далекому, певно ж – щасливішому за нас поколінню від імені найвеличнішого лідера сучасності ні грітиме, ні знобитиме. Бо, дякуючи божому, чи чиєму там, промислу, наша обліплена густою зеленою цвіллю сучасність для правнуків буде минулим.

І, швидше за все, ніяким. Хто з вас, панове, пам'ятає Навуходоносора Другого? А Першого? Не факт, що нашому сьогоднішньому пубертатному тіпа майбутньому відоме навіть прізвище першого українського Президента. Який Михайло Сергійович?! Добре, якщо не почуєте: «Горбачов? Нє? Шо, Македонський?».

Але дуже впевнено можна прогнозувати, що й правнуки біомаси з гуртовим світоглядом проголосують за правнуків Зеленського.

Довідково: одне із значень лексеми «гурт» — стадо великої рогатої худоби або взагалі група однорідних свійських тварин, об'єднаних з певною господарською метою, синонімічний різновид – бидло. Це до звинувачень автора у расизмі.

Отак придивишся на розклади, на 27 відсотків нації, у серпні 2021 все ще фанатіючої від клоуна після двох років його ідіотських вправлянь на Вечірній Банковій, і від твого оптимізму стосовно «лупайте сю скалу» залишається гранвідсів, порохнява. І з «порохнявою» – не до Фройда, бо скалу реально долупасюють зебобики.

Знаєте, до петеушного електорату, який у весняне загострення 2019 з пивом наперевіс пішов на абордаж здорового глузду, у нас претензій менше. Що ми хотіли від тіпа молодняка? Неосвіченого, вічно під кайфом, зі ще невирішеною світовою проблемою – де б його перештовхнутися? Бо коли молоде – дурне, воно зберігає шанси. А старе?

Не мовчіть, колеги, знайдіть, нарешті відповідь на риторику: невже освічений процент не відчував, що галочка напроти Зе – злочин? Хочеться й на правду піти лісом.

Оці наші тексти, як і решту текстів на "Останньому Бастіоні", як і на решті дійсно національних сайтів, виборці блазня не читають. Там взагалі з читанням проблеми.

Це ми отут переконуємо одне одного в кухарчиній неспроможності до державотворення, а у бидла на думці – коли силос підвезуть. Це наша дещиця, котра з усіх сил опирається навалі зеленої сарани, шукає національну ідею, волає про щось мало не інфернальне у геральдиці великого герба, таврує квартальний совок за цинічне нищення пам'яті Небесної Сотні, а монобільшість живе тепер одним – чим на 31-у річницю Незалежності України Кароліна прикриє зону бікіні? Роялем?

Зграї оскотиненого гурту над суцільним гніздом зозулі.

Ось аргументація нашого святкового розпачу: «Соцмоніторинг» з максимально допустимою похибкою у 1,9 відсотка у першій половині серпня 2021 року безжально ампутує наші сподівання.

Практично кожен третій громадянин країни, яка 8 років поспіль мало не щодня втрачає своїх синів і дочок на фронті «уповільненої російсько-української війни», напередодні вступу до четвертого десятку своєї Незалежності «проти» або «не впевнений у потрібності» незалежності! 12,7 + 17,9 = 30,6 відсотка:

  • цинічно, без варіантів харкають на Незалежність на Півдні 37,1% «громадян»;
  • у гробу єйо відєлі на Сході 37,8% «громадян»;
  • срать на єйо хателі на Донбасі 40,4% «громадян».
Опускаються руки, важезніють повіки, відбирає мову, і не хочеться на Говерлу.

У дворі хлопчаки, яким через тиждень до першого класу української школи, ганяють м'яча. Над двором стоїть високий у обох сенсах дитячий фальцет: «Ты, с***, пошел на х***, куда бьешь, п*****?!!».

Спека, вікна не прихилиш... А у Херсоні впав найвищий в області флагшток – однин з піар-дрюків, який мав об'єднувати Україну. Чомусь і цьому не радієш… Та й жилетка вже наскрізь промокла.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Викид мордорського пацифізму від «телевізійної голубки» овсяннікової вартує того, щоби ми його перечитали увесь. Затамуймо огиду
30 березня, 09:45
Опінії
Усі переговори з путіним безглузді
28 березня, 09:27
Опінії
Значна дещиця світу прийняла у якості робочої версію повернення росії до здорового глузду на другий день після ліквідації бункерного щура
24 березня, 13:35
Опінії
На жаль, поки що й світ збивається на розглядання планет замість того, щоб закрити свою від щурячих іскандерів
15 березня, 11:33
Опінії
Як і сім мільярдів земляків по кулі, чекаємо на депешу з бункера: «Повісився». Щось із зв'язком, депеша затримується
08 березня, 13:05
Опінії
Ні - пробуджуємося !
05 березня, 17:23