Свириденко очолить «ґендерний батальйон» із розмінування

ПОЛІТИКА
01 травня, 12:36
Свириденко очолить «ґендерний батальйон» із розмінування

Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.

Про це свідчить офіційна заява чиновниці з уряду Дениса Шмигаля, оприлюднена Відділом зв'язків із громадськістю та засобами масової інформації вітчизняного Міністерства економіки. Зі слів Свириденко, влада залучатиме більше жінок до розмінування деокупованих теренів.

Химерну ініціативу віцепрем'єрка обговорила із послом Канади пані Жаклін О'Ніл, яка в уряді Джастіна Трюдо відповідає за насадження «ґендерної ідеології». Київ розраховує на підтримку з боку Оттави, але не чекає, що канадійські жінки долучаться до розмінування.

«Кабмін прагне забезпечити професійну реалізацію та соціальну інтеграцію жінок, оскільки гендерна рівність — невіддільна частина політики України. У цьому напрямку наша держава розраховує на підтримку Канади. Наш уряд сподівається, що канадійські партнери приєднаються до створення відповідних програм із навчання протимінній діяльності, зокрема, для жінок. Ми прагнемо збільшити участь жінок у діяльності операторів протимінної діяльності, тож для нас є цінною підтримка наших канадських партнерів у цьому питанні», — заявила Юлія Свириденко.

Якщо так піде далі, прислужники олігархів із Банкової та Грушевського дограються у депопуляцію українців. Чоловіків, яких наловлять і відправлять на смерть в умовну «фортецю Авдіївку», ще вистачить на рік, а далі на спустошені землі України зайдуть масово чужинці.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що вітчизняне міністерство оборони насаджує захисникам чужинську ідеологію. У вищому керівництві засіли відверті зрадники та ворожа агентура.

Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06