Міноборони України насаджує захисникам чужинську ідеологію

ПОЛІТИКА
22 квітня, 20:38
Міноборони України насаджує захисникам чужинську ідеологію
Фото: Afemina

У вищому керівництві засіли відверті зрадники та ворожа агентура. Інакше пояснити всі ці «прогресивні ініціативи» ніяк не можна.

Коли ми дізнаємося про жахливі сторінки нашого минулого і те, які складнощі пройшли наші предки, ми відчуваємо жаль і захоплення, ми пишаємось силою їхнього духу. А наші нащадки будуть над нами просто сміятися, їм буде соромно за нашу недолугість і добровільне толерування канібальської влади.

Це щодо новини про впровадження вітчизняним Міністерством оборони горезвісної «ґендерної політики» та переймання «передового досвіду НАТО». Досвід армії, що існує в тепличних умовах, і яка від нудьги бавиться в постмодерн.

А за «ґендерно нечутливу мову» чи за невідвідування тренінгів будуть у штрафбати відправляти?

Чим більший накал серед військовиків й у тилу, чим більше актуалізованих проблем, які треба вирішувати «на вчора», тим більш марнотратною і безглуздою стає діяльність нашої влади та наближених інституцій. Це імітація діяльності із присмаком садизму:

  • Для кого і для чого всі ці рішення?
  • Які реальні проблеми армії та війни вони вирішують?
  • Що, крім меншовартості та підлабузництва до «світочів демократії» (які не дають озброєння) демонструє ця «політика»?

І це на фоні цілком серйозних розмов та очікувань нового світового порядку, кризи наявних наднаціональних інституцій (особливо НАТО) і актуалізації західного ідеологічного мейнстриму як проблематичного. У нашій залежній позиції ми навпаки маємо думати на два кроки вперед, щоб одномоментно не опинитися над прірвою.

Всі досягнення і жертви наших людей на війні ось так простим жестом викидаються у смітник ідеологічних інтриг. Клятий постмодерн у своєму виродженні!

Сотні військовиків з експертами із критичних сфер щодня кричать про проблеми, які перетворюються на наші внутрішні небезпеки й від яких напряму залежить наша обороноздатність. Ні, все це ігнорується, а офіційна інформаційна політика здійснюється під лозунгом «жеріть лайно».

Чому? Відповідь очевидна, хіба засліплені веселковим дрантям його не воліють бачити, — бо західні фонди не дають гроші на розв'язування реальних проблем, а свої треба витратити на вілли в Іспанії, вибачайте.

Але ж для нас це не смішно, ми посміялися із трансґендера-речника ТрО, але таке знущання із щоденної трагедії війни викликає лише ненависть. Окупант знищує нас фізично, а наша влада, на підсосі у ліволіберальних еліт, вирішила знищити нас ментально.

Проте у «гуманному» XXI столітті вирішили обійтися без репресій, а вдатися до колективного газлайтингу. Шах і мат вам, патріоти та добровольці, продовжуйте удобрювати українські степи!

Міноборони України насаджує захисникам чужинську ідеологію_1
Автор : Анастасія Уразбаєва
Читайте також:
Політика
Замість підтримки співвітчизників, які втекли від війни, діаспора стала інструментом неокомуністів. Українцям насаджують «цінності» ЛҐБТ.
30 червня, 11:45
Економіка
У світі існує типова юдейська стратегія тероризму і захоплення влади, щоби паразитувати. Її часто масують червоним чи райдужним дрантям.
09 червня, 17:30
Політика
Як переконує давньоримський вислів — кожному своє. Цезарю цезареве, українцям волю, а Зе-команді — веселкову узурпацію влади.
14 травня, 06:00
Політика
Ідейні послідовники Маркса-Лєніна-Мороза взялися відроджувати практики 100-річної давнини. Свій ганебний популізм вони прикривають війною.
14 січня, 15:31
Політика
Китайська прокладка на посаді президента Бразилії певна, що Україна входить до сфери впливу РФ. Російська агресія є просто помилкою історії.
12.12.2023, 12:09
Політика
Зе-влада і дотичні до неї чиновники-пристосуванці просувають ідеї Маркса-Лєніна-Маркузе. З українців хочуть зробити покірних рабів ґендеру.
26.11.2023, 15:38