Світові ЗМІ закликають Зеленського утриматися від будь-яких домовленостей з Путіним

ПОЛІТИКА
06.12.2019, 10:00
Зеленський і Путін
Зеленський і Путін
Фото: 24 канал

Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.

Так, колишній заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер у статті для видання "Just Security" наголошує, що укладення угоди про припинення бойових дій навряд чи допоможе Україні зберегти її суверенітет, а тим паче територіальну цілісність. Він наголошує на тому, що причиною тому є впертість Владіміра Путіна, з якою той налаштований повернути Україну у сферу свого впливу.

Песимістичний сценарій вимальовує для нашої країни й провідний експерт Американської Ради з міжнародної політики Стівен Бланк у статті для "Atlantic Council". Він наголошує на тому, що ситуація навколо України виглядає загрозливо, оскільки влада на чолі з Володимиром Зеленським визначила для себе як єдиноможливий шлях — домовитись за будь-яку ціну з агресором, що може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема перетворення України в підконтрольну Росії конфедерацію.

Міжнародний оглядач Ліндсі Вайтгьорст у своїй статті для видання "The Washington Post" акцентує увагу на тому, як Кремль висуває все нові та нові умови українській владі задля демонстрації своєї сили всередині Росії та на світовій арені. На думку експерта, Москва планує мати в Києві покірний уряд, який буде виконувати її волю по всіх важливих питаннях — від історії та мови до вибору геополітичних союзників, а сприятиме цьому проштовхування назад в державне тіло України окупованих територій Донеччини та Луганщини.

Читайте також:
Трамп оригінально називав поранення «головним болем, не таким серйозним, як травма, пов'язана з втратою кінцівок».
вчора, 20:30
Зловмисниці збирали та передавали кураторам в «ДНР» інформацію про підрозділи ЗСУ.
вчора, 16:12
Бойовики обстріляли позиції ЗСУ неподалік населених пунктів Талаківка, Опитне, Красногорівка, Широкине, Хутір Вільний та Оріхове.
23 січня, 19:00
«Це конфлікт, викликаний Росією, який завдав шкоди мільйонам людей», – наголошують американські дипломати.
23 січня, 16:37
Із зенітних ракетно-гарматних комплексів були проведені навчання з пошуку та знищення повітряної цілі.
22 січня, 21:51