Татарський національний рух обрав нового керівника Республіки

ПОЛІТИКА
06 лютого, 17:01
Татарський національний рух обрав нового керівника Республіки

Поки підданий московському Кремлю "рәис" Рустам Мінніханов згортає суверенітет Татарстану, політемігранти готуються до його відновлення.

Про це свідчить рішення Міллі Меджлісу Татарського Народу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вже колишнього прем'єр-міністра республіки Віля Мірзаянова.

Зазначається, що замість нього новим головою Татарстану (на вигнанні) буде співзасновник руху "Вільний Ідель-Урал" і татарський самостійник Рафіс Кашапов, який мешкає у Лондоні.

Усі присутні на засіданні учасники Міллі Меджлісу Татарського Народу одноголосно проголосували та затвердили вказану кандидатуру, що виконуватиме свої обов'язки до 5 лютого 2027 року.

«Зараз наше основне завдання сформувати повноцінний перехідний уряд в екзилі для великої роботи у всіх сферах і напрямках, які можуть наблизити нас до зміни промосковської маріонеткової влади у Татарстані. Мусимо зробити все можливе, щоби до моменту, коли рухне кремлівський режим, ми повноцінно були готові працювати у нових реаліях, у нових умовах. Ми повинні сформувати такий уряд, аби не одна сфера життєдіяльності у нашій новій, демократичній республіці не була б втрачена, припинена через брак кадрів, чи її непрофесіоналізм», – заявив Рафіс Кашапов.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що до моменту розвалу ресурсної федерації московії у Казані буде сидіти намісник кремлівського бункерного щура.

Читайте також:
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27 травня, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11 травня, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04 травня, 16:32
Світ
Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.
08 квітня, 20:16
Світ
Першими цеглинками волелюбного чуваського народу Поволжя стануть Дипломатична рада і Збройний підрозділ у складі армії України.
05 квітня, 18:02
Кримінал
Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.
22 березня, 20:42