Терористи «ДНР» оголосили в розшук представника України у ТКГ

ВІЙНА
15 квітня, 11:34
Терористи «ДНР» оголосили в розшук представника України у ТКГ

Бійці прокремлівського збройного бандформування "ДНР" розпочали кримінальне провадження проти незалежного журналіста Дениса Казанського.

Про це сам представник Донецької області, який з червня 2020 року є членом Тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив на своєму YouTube-каналі.

За словами Дениса Казанського, поплічники ватажка терористів Дениса Пушиліна нібито інкримінують йому як учаснику мирного Мінського переговорного процесу "шпигунство".

«На 7-му році війни бойовики "ДНР" нарешті відкрито заявили, що збираються посадити мене на підвал. Вони звинуватили мене в шпигунстві проти "ДНР" відразу за кількома статтями. І у зв'язку з цим терористи вимагають включити мене зі складу української делегації у ТКГ. Бойовики не знайшли нічого кращого як придумати мені ось таке смішне звинувачення. Хоча я з весни 2014 року жодного разу не був на захоплених росіянами територіях Донецької та Луганської областей», – заявив журналіст Казанський.

Він також додав, що причиною такого кроку окупантів є спроба відповісти на вимогу України не допускати до засідань ТКГ відверту кримінальницю Маю Пірогову, яка відсиділа у СІЗО за фіктивне підприємництво і підробку документів.

«Я ось вже як 7 років не з'являюся у Донецьку, бо розумію, що для мого арешту там не потрібно ніякого рішення суду. Мене там просто розстріляють як українського патріота, перед цим помучивши в концтаборі "Ізоляція". Терористам "ДНР" просто не подобатися моя громадянська позиція», – висловився Денис Казанський.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з початку 2021 року вітчизняна контррозвідка викрила 70 випадків шпигунства та держзради.

Терористи «ДНР» оголосили в розшук представника України у ТКГ_1
Читайте також:
Ноосфера окупованих територій рихтується вмістом телеканалів. У провінційних студіях стіни й підлоги сповиті протертим до дір ковроліном
вчора, 10:16
Бойовики гатили із кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї.
13 травня, 17:47
Натомість орки з усіх усюд Московії назавжди лишаються гнити у ріллі. Донецький степ герметично укутав їх, поставивши крапку в існуванні.
03 травня, 16:17
Як і будь-який адепт "русскава міра", головний чекіст Московії полюбляє сакральні історичні дати.
20 квітня, 21:05
В першому бою загинув наш земляк – оперативник відділу «А» УСБУ в Полтавській області Геннадій Біліченко.
13 квітня, 20:32
Ризик нового витка ескалації на Сході України вперше за 2 роки є доволі високим, не варто недооцінювати російського агресора.
03 квітня, 14:34