«Мінус гопник» плюс «Стурбованість імпотентів»

Опінії
14.04.2021, 13:04
«Мінус гопник» плюс «Стурбованість імпотентів»
Фото: © Olena Dnipro

Або про нелегкі хліби українських нострадамусів...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Товариство, подаємо ілюстрацію важкої і невдячної долі сучасного політолога, аналітика, блогера, простого диванника, котрий з останніх сил, у міру свого нахабства, цинізму, меркантильних очікувань і зрідка – з ідеологічних переконань, пнеться відповідати викликам часу, берегти честь не лише змолоду, ба – хоч би інколи відчувати внутрішнє задоволення від свого вистражданого і, ой-йоєчки! – успішного пророцтва.

А між нами – яке там пророцтво? Там – теорія ймовірності: бабця надвоє гадала. Буває, що вгадує. І тоді щасливий автор реалізованого прогнозу розлого цитує себе раннього, задирає носа і справедливо вважає себе не якоюсь п-сс Мендель, а, щонайменше, циганкою Азою.

От уявіть собі Нострадамуса, бабу Вангу, Наталку Діденко пізньої осені 2013 року. Перевірені, визнані лідери пророчої думки, так? Жодних заперечень. Хтось з них міг припустити початок російсько-української війни вже у наступному кварталі? Вгадати могли.

Отож. Притім, до автора, на чиєму прикладі зараз продемонструємо суєтність сфери передбачень, у нас, як, сподіваємося, й у вас, винятково позитивна емпатія.

Дивіться. 10 квітня топ-блогер правильного (у нашій сітці координат) українського медіапростору пан Кирило Сазонов у пості «Мінус гопник» висловив наступне: «Хороша і логічна новина. Перемовини на вищому рівні у форматі Україна-Франція-Німеччина відбудуться найближчим часом Часи змінилися Просто наші партнери в ЄС дуже довго вважали, що гопника можна якось задобрити. Умовити. Поступитися. Як у свій час з Гітлером Сподіваюся, наступає деяке прозріння».

Та не встигли і ми разом з умиротвореним паном Кирилом вволю насподіватися, порадіти рішучості європейців і перспективам України, як усім пророцтвам, прогнозам і надіям наступив кирдик. Несподіваний, як прольоти Степанова до Індії, Зе до Катару і фанери над Парижем. 

Вже опівдні 11 квітня, себто – наступного дня, панові Кирилу з притаманною йому переконливістю, дохідливо і аргументовано довелося пояснювати, що воно за таке «Імпотентна стурбованість»:

«Ви будете сміятися, дорогі друзі, але наші європейські партнери по Нормандському процесу знову продемонстрували повну імпотентність. …Німеччина і Франція жалкують, що Росія відмовилася надати ОБСЄ пояснення з приводу своєї військової діяльності біля кордонів з Україною і закликають РФ переглянути свою позицію і виконати свої зобов'язання в рамках Віденського документа… масштабне пересування російських військ біля кордону з Україною викликає занепокоєння…».

До чого наше полювання на бліх? До того, що це – Сазонов. Освічений, ерудований, досвідчений, знаний. І з ним отак підступно чинять прогнози!

Тепер прикиньте, куди може попасти пальцем, крім неба, неписьменна, випадкова, чужа країні бубочка?! Скажете, те – не її діло? Мовляв, біля нього сила-силенна інститутів, підкажуть. Ну, що можуть підказати інститути зі сценаристами-продюсерами Єрмаком, Сивохо, Бакановим, Арестовичем, Кравчуком і Подоляк з Мендель, ми вже знаємо.

Але ж головнокомандувачу колись же треба приставати на чиюсь пропозицію. А без стратегії в голові це можливо?
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Ходіння по колу, як і ходіння по граблях, – теж розвага. Але не за нинішніх обставин для України.
22.04.2021, 09:12
Опінії
…Коли у зеленому мареві зникає відчуття часу і простору!
12.09.2020, 11:26
Війна
Раніше про перенесення зустрічі повідомляли ЗМІ з посиланням на джерела у російській делегації
25.08.2020, 18:50
Політика
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
04.07.2020, 11:12
Політика
Спроби реалізації мінських домовленостей можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні.
26.03.2020, 05:13
Політика
Експрезидент наголосив, що створення «консультативної ради» означатиме легітимізацію ватажків терористів.
25.03.2020, 09:39